1. Baran – Drahá, však ty si naozaj veľmi „posadnutá“ vlastnením svojho partnera. Musíš o ňom vedieť každý detail a ak nevieš, tvoja osobnosť zažíva úzkosť.
 2. Škorpión – Keď si hlboko zamilovaná, cítiš sa naozaj bolestivo, ak tvoj partner nie je na blízku. Chceš mať svojho muža stále po boku a si schopná zabudnúť aj na priateľov.
 3. Býk – Si taká mini diktátorka svojho partnera. Vyhlasuješ, že jeho srdce je dobyté územie a máš ho úplne v moci.
 4. Blíženci – Ty si ako osobnosť narodená s veľmi bystrou mysľou a rada vypočúvaš svojho partnera ako vojaka, ktorý má za sebou ťažký týždeň. Mala si až príliš veľakrát zlomené srdce, aby si niekomu len tak ľahko verila.
 5. Rak – Rovnako ako ťa zaujíma čo si zajtra ráno oblečieš, ťa zaujíma aj to, ako to pôjde s tvojím partnerom do budúcnosti. Otázky čo bude s vašim vzťahom sú na dennom poriadku.
  Zdroj: unsplash.com
 6. Lev – Si naozaj posadnutá ľudmi, bez ktorých nemôžeš žiť a máš s nimi vytvorený dobrý vzťah.
 7. Kozorožec – Si veľmi spokojná s tým, aký je tvoj partner. Ale dávaš si aj veľký pozor na to, aby nikdy nezistil ako veľmi ti na ňom záleží. Si príliš zaujatá jeho pozornosťou a bojíš sa, čo by sa stalo keby ťa opustil.
 8. Ryby – Možno si raz od času viac žiarlivá ako by sa patrilo ale nachádzaš sa v období, kedy miluješ danú osobu viac ako ktokoľvek iný. No dávaj si pozor, aby si týmto majetníckym spôsobom správania skôr tú osobu neodohnala.
 9. Panna – Si romantická ale nárokuješ si na svojho partnera vlastníctvo každého jeho centimetra tela. Keby si bola k nemu viac zdvorilá a menej majetnícka, stali by sa zázraky.
  Zdroj: stocksy.com
 10. Váhy – Ak o teba niekto stratí záujem, stratíš o neho záujem aj ty. Je to automatické a to charakterizuje tvoju osobnosť.
 11. Strelec – Máš tendenciu vnímať všetky predstavy o šťastnej a skutočnej láske ako naozaj veľmi veľmi hlúpe. Znie to ako otroctvo a ty chceš slobodu.
 12. Vodnár – Si tak voľná a bláznivá ako vietor. Nemáš rada záväzky a neočakávaš ich ani od iných.

Zdroj: thougtcatalog.com

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou