instagram.com/yeswe_travel

Moment, kedy máš chuť sa rozplynúť celá, moment, kedy nerozmýšľaš. len sa nechávaš unášať celou tou atmosférou, ktorá medzi vami vládne, moment, kedy nech sa stane čo chce, na ničom ti nezáleží, lebo celá pozornosť patrí jemu a jeho perám. Taký bozk…, cítiš sa ako vo filme. No ver, že nie pri každom to môžeš zažiť. Totižto niektorí ľudia narodených práve v týchto znameniach zverokruhu, o ktorých si môžeš prečítať nižšie v článku, sú až tak komplikovaní, že ich komplikovanosť sa preukazuje aj v bozkávaní. A vieš, o ktorých je to reč?

Baran

Na jednej strane sa mu nevyhýba, na druhej ho ani veľmi nepreferuje. Tak potom, čo to vlastne chce? Jeho bozky nie sú nijako veľmi prežité, ba naopak, sú rýchle a také nemastné neslané. Nie je to o tom, že by nevedel, ako na to, len proste nerád venuje pozornosť perám. Avšak, ak si dokážeš muža narodeného v znamení Baran až natoľko získať, že si nebude vedeť predstaviť jeho existenciu bez teba, potom len zažiješ čo je to pravý bozk. Keď budeš len ďalšia v poradí, nečakaj veľkolepé koncerty v ústach.

View this post on Instagram

𝐿’𝑎𝑚𝑜𝑟𝑒 𝑒’ 𝑙’𝑎𝑟𝑡𝑒𝑓𝑖𝑐𝑒 𝑑𝑖 𝑡𝑢𝑡𝑡𝑒 𝑙𝑒 𝑐𝑜𝑠𝑒❤️ . . 𝑅𝑖𝑐𝑜𝑟𝑑𝑖 𝑑𝑖 𝑢𝑛𝑎 𝑐𝑎𝑙𝑑𝑎 𝑚𝑎𝑡𝑡𝑖𝑛𝑎 𝑑’𝑒𝑠𝑡𝑎𝑡𝑒 𝑒 𝑑𝑒𝑙 𝑛𝑜𝑠𝑡𝑟𝑜 𝑎𝑚𝑖𝑐𝑜 @tarallinoacolazione 𝑐ℎ𝑒 𝑡𝑒𝑛𝑡𝑎𝑣𝑎 𝑑𝑖 𝑟𝑖𝑡𝑟𝑎𝑟𝑐𝑖 𝑖𝑛 𝑢𝑛𝑎 𝑓𝑜𝑡𝑜 😅….. #love #masseriavittoria #family #home #loveforourwork #Loris&Mirella #energy #positivevibes #masseriepugliesi #masseriedipuglia #couplegoals #holiday #instagood #healthylifestyle #life #flowers #beautiful #garden #paradise #kiss #summer #hugs #italy #loveyou #smile #travel #travelphotography #summerinpuglia #instatravel #dog

A post shared by Info@masseriavittoria.com (@masseriavittoria) on

Panna

Opatrná a často aj považovaná za chladné znamenie. Reč je o znamení zverokruhu Panna, ktoré ešte aj v bozkávaní si dáva pozor. Podobne ako Baran, najprv sa musí bezhlavo zaľúbiť, aby bozk za niečo stál. Až po tom ukáže svoju nežnosť a čistotu. Bez toho je to ako bozkávať kus ľadu. Brr… Nuž, nie je to až tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať.

Vodnár

A veru, aj Vodnár sa radí medzi tých, s ktorými to s bozkávaním nie je ako vo filme. Až príliš dbá na to, aby to bolo dokonalé, lenže to je nedosiahnuteľné a preto to býva často ako jedna veľká katastrofa. Kontroluje, či si to užívaš… že niekedy sa až ty bojíš ho pobozkať.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy