Rozmýšľala si niekedy nad tým, ktorá farba sa k tebe hodí najviac? K tvojej tvári, očiam, vlasom či postave? Každá žena má spomedzi všetkých farieb tú svoju, o ktorej si myslí, že jej pristane najviac, ale zhoduje sa aj s tou, ktorá je súdená jej znameniu?

Určite máš aj ty rada konkrétnu farbu, v ktorej sa cítiš dobre, a ktorá dominuje nie len v tvojom šatníku, ale podvedome po nej siahneš aj v mnohých maličkostiach či doplnkoch. Je to farba, ktorá podľa teba najlepšie podčiarkne tvoj zovňajšok, ale zároveň ladí aj s tvojimi pocitmi, životným štýlom a povahou.

Avšak rozmýšľala si nad tým, aká farba sa hodí k tvojmu znameniu? Domnienok je veľa a mnoho stránok sa vo farbách nezhodne. Ja ti dnes prinášam 5 znamení, pre ktoré je ako stvorená farba modrá. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Vodnár

Je to jedno z najcitlivejších znamení zverokruhu a hodí sa k nemu farba vody, ktorá dokonalo ladí s vodným živlom, ktorý v sebe skrýva. V modrej farbe si oveľa sebavedomejšia, aktívnejšia či odvážnejšia. Všetky tieto vlastnosti v tebe vyvolá modrá farba, ktorá ťa nabije dávkou optimizmu. Neboj sa kombinovať rôzne odtiene či vzory, na tebe bude vyzerať všetko úžasne.

Ryby

Tvoje vodné znamenie je v harmónií s farbami vody, mora, jazera či oceánu. Všetky „vodné“ odtiene ti vytvárajú prirodzenú pôdu pod nohami, kedy sa budeš cítiť sebavedomejšie a odvážnejšie. Podľa odtieňov modrej sa u teba môžu prejavovať rôzne povahové vlastnosti, na to už musíš prísť sama. Najviac sa však k tvojmu znameniu hodí tyrkysová až belasá modrá.

Rak

Modrá farba pri tvojom znamení podporuje emocionalitu, otvára ti myseľ a pomáha ti vidieť svet realistickejšie. Avšak dávaj si pozor na odtiene, čím tmavšia modrá, tým melancholickejšie sa budeš cítiť. Ak však zvolíš správny odtieň, modrá v tebe podporí tvoju intuíciu. Najvhodnejšia je pre teba svetlo modrá až nebesko modrá.

Váhy

Táto farba ti pomôže odlíšiť dobré veci od tých zlých. Svetlomodrú pokojne môžeš kombinovať aj s ružovou. Tento odtieň je perfektný vo chvíľach, keď sa potrebuješ vzdelávať alebo ak potrebuješ byť kreatívna. Vhod ti padne aj v spoločnosti, kde podporí tvoj skrytý humor a dodá ti sebavedomie.

Strelec

Fialová prebudí v tebe zvedavosť a túžbu na rozdiel od modrej, ktorá ťa udrží pri zemi. Keďže patríš k ohnivým znameniam modrá tvoje impulzívne správanie a myšlienky trochu skrotí, no nepotlačí, dokonalo ťa zharmonizuje a vyváži. Táto farba ťa upokojuje a núti premýšľať skôr ako konať. Jasná modrá ťa zároveň posilňuje, ale aj čistí. Tmavomodrá ti dodáva šarm a robí z teba nezabudnuteľnú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.