Niekto hľadá serióznosť v partnerovi, niekoho zas dostane humor a vtípky, iných naopak poriadna dávka umenia. Umenie malo vždy na tomto svete svoje silné postavenie. A prečo by nie. Dokáže nás naviesť na nové myšlienky, dokáže nás zrelaxovať, dodať nám sebavedomie a aj v tých najťažších chvíľach nás dokáže podržať nad hladinou zúfalstva. A vieš, ktoré znamenia zverokruhu dostaneš práve svojou umeleckou dušou? Sú to tieto!

Rak

Síce môžeš mať pocit, že je to stratené, kým Rak prelomí svoju ochrannú emocionálnu škrupinu, ale ak si získaš jeho dôveru, priprav sa na romantické chvíle strávené po jeho boku. Tomuto znameniu vládne Mesiac, a preto je toto znamenie prepojené hlbokými emóciami, cíti všetko, vrátane lásky a vášne niekoľkonásobne silnejšie ako iné znamenia a navyše umeleckou dušou a snívaním ako z filmu. Romantické gestá sú Rakovi viac ako blízke.. Čo ale očakáva od druhej strany? Že realitu vie premeniť na rozprávkovú jazdu nemožností.

View this post on Instagram

My ride or die. Forever.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Váhy

Ľudia narodení v tomto znamení sa vyznačujú veľmi spoločenským štýlom života a neočakávali by ste od nich vyznanie a umelecké gestá. Vďaka ich šarmu a vtipu dokážu spríjemniť náladu kedykoľvek a kdekoľvek. Milujú romantiku a tak, ako ju radi dávajú už ich znamenie ich predurčuje k tomu, že majú radi rovnováhu, a preto ju aj očakávajú z druhej strany. Sú to veľmi kreatívne bytosti, kreslenie, hra na hudobný nástroj, to všetko dokáže pohladiť ich romantickú dušu.

Ryby

Spojením vodného znamenia s Neptúnom robí z ľudí narodených v tomto znamení najväčších romantikov až snílkov, čo vedie až k samotnému umeniu. Vo všetkých hľadajú iba to dobré a dokážu byť veľmi trpezliví vo vzťahu. Milujú ak majú po svojom boku podobne zmýšľajúcu polovičku. Ak takúto polovičku nájdu, vzťah je harmonický a prepojený láskou a šťastím.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.