S niektorými ľuďmi nepohneš. Radšej sa ukryjú niekde doma pod paplón, akoby sa mali ukázať svetu. V spoločnosti, kde je veľa ľudí, sa cítia nekomfortne a ani im nie je veľmi do reči. Mnohokrát sú hanbliví a dokáže ich vystresovať prítomnosť cudzích osôb. Týka sa to aj teba?

Život s nimi nie je najľahší, žijú si svoj vlastný svet, do ktorého púšťajú len sporadicky a málokoho. A ver, že tieto znamenia k tomu majú najväčšie sklony.

Rak

Toto znamenie patrí medzi najcitlivejšie z celého horoskopu. Všetko si berie k srdcu a vieš mu ľahko ublížiť, aj nevedomky. Zároveň to nie je typ, ktorý by bažil po pozornosti ostatných.

Skôr naopak, bojí sa prvý osloviť niekoho cudzieho, preto si vytvára priateľstvá ťažko. Vo svojom vnútri je srdečný a milý. Ale málokto to spozná, keďže svojím prístupom od seba ľudí skôr odháňa. Na druhú stranu, tí, ktorých k sebe pustí, to vyhrali. Rak je obetavý, srdečný a úprimný.

Panna

Človek v znamení Panna pôsobí na ľudí pokojne a veľmi priateľsky, lenže v skutočnosti vo vnútri prežíva hotové peklo. Ak sa práve nachádza v centre pozornosti, srdce mu bije ako o život.

Nie je mu po chuti nadväzovať kontakty. Len minimum ľudí pustí do svojej blízkej zóny. A keď niekoho predsa pustí, radšej počúva, ako rozpráva o sebe. To je jeden z dôvodov, prečo je Panna považovaná aj za tajomné znamenie.

Do pozornosti ti dáme ešte jeden malý tip. Takémuto typu človeka dopraj priestor, nech ťa lepšie spozná a zvykne si na tvoju prítomnosť. V skutočnosti by ste si mohli rozumieť, no pokiaľ nebudeš mať pre neho trpezlivosť, nikdy to nezistíš. Tieto znamenia ťa môžu príjemne prekvapiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.