Kamaráti pri ohni
Unsplash/ballparkbrand

Baran

Ani Baran nemá veľa priateľov. Je príliš tvrdohlavý a zameraný na seba, preto sa ľudia okolo neho môžu cítiť ako piate koleso na voze. Jeho kamaráti majú často pocit, že sú odsunutí na vedľajšiu koľaj. Keďže rád rozkazuje a miluje byť dominantným, môže to mať za následok poškodenie vzťahov. V priateľstve by mali byť sily 50 na 50.

Keď to chce Baran zmeniť, mal by si vstúpiť do svedomia a uvedomiť si, že nie je jediný na tejto planéte. Trochu pokory by mu nezaškodilo.

žena má málo priateľov
zdroj: Pexels/Stephan Seeber

Lev

A posledným znamením, ktoré má málo priateľov, je Lev. Jeho najväčšou nevýhodou v medziľudských vzťahoch je to, že je sebecký a často vidí len seba. Rozhodne mu to však nie je ľúto, ale občas sa cíti sám, pretože takýmto správaním od seba len všetkých odoženie. Nemá v sebe jednoducho nič, čo by z neho robilo starostlivého človeka. Nevidí sa ani v úlohe rodiča.

Keď to chce Lev zmeniť a nájsť si priateľov, mal by sa začať postupne o druhých zaujímať. Nemal by sa dívať len na seba, ale hlavne na druhých. Aj obyčajné upečenie koláča pomôže zlepšiť jeho vzťahy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy