Sobotná noc sa pre niektoré osobnosti slovenského šoubiznisu zmenila doslova na peklo a boj o život. Obľúbeného slovenského DJa okradli, zbili a aj po ňom strieľali. Pri celom incidente boli prítomní aj spevák David Key a účastníčka Farmy 12 Bea Rusnáková. O celej udalosti informovali na svojich instagramových profiloch DJ Mairee aj David Key.

O incidente začal informovať mladý slovenský spevák, ktorý najskôr len vo svojej storke oznámil, že sobotná párty v Nitre dopadla zle, pokúsili sa ich okradnúť a strieľali po nich. Takéto veci sa nedejú len v akčných filmoch, ale aj v nitrianskych uliciach. Najskôr to nechcel veľmi rozoberať, no zjavne dostal veľa otázok na to, čo sa stalo.

David Key teda napísal aj vysvetlenie, že spolu s Beou a Maireem sa išli zabaviť do klubu, no známemu DJ-ovi ukradli peňaženku. Keďže videli, o koho išlo, ihneď sa za ním rozbehli, no to ešte netušili, že páchateľ na nich vytiahne zbraň a začne strieľať.

zdroj: Instagram/davidkeyofficial, bejba99

Keďže sa celý incident týkal predovšetkým DJ Maireeho, zverejnil k tomu príspevok, aby presne opísal, čo sa v Nitre stalo. „Skôr ako začnú vznikať konšpirácie, by som sa rád vyjadril ku noci v Nitre. Dnes ráno približne okolo 3:00 mi bola UKRADNUTÁ peňaženka. Ako partia sme sa rýchlo zmobilizovali a začali hľadať potenciálneho zlodeja a po niekoľkých minútach sa nám podarilo ho NÁJSŤ. Bohužiaľ, pri konfrontácii tento PÁCHATEĽ vytiahol zbraň a padlo aj niekoľko výstrelov.

Následne, keď sa nám podarilo ho odzbrojiť, som sa pokúsil dohovoriť mu, aby mi peňaženku vrátil beztrestne a odišiel. ZATĹKAL, zatĺkal a naďalej sa tváril, že ju NEMÁ. V momente, keď som ho chytil a začal prehľadávať, dobehol jeho SPOLUPÁCHATEĽ a napadol ma z boku, tak aby som sa nemohol brániť. Vďaka odvážnym okoloidúcim sa nám podarilo páchateľov zadržať a zmobilizovať Políciu. Po ich ZADRŽANÍ prišli “mafiánske” vyhrážky PÁCHATEĽOV a povzbudenie okoloidúcich áut, kde zjavne sedeli ďalší členovia ich gangu (pravdepodobne ozbrojení) a nechýbali ani výhražné gestá “SI MŔTVY” a podobne.

Týmto príspevkom avšak chcem celú túto VEC uzavrieť a ODPUSTIŤ páchateľom ich pochybenie v plnej miere! Nepodávam trestné oznámenie a verím, že včerajší prípad bude pre chalanov dosť ODSTRAŠUJÚCI, aby už nemusel nikto žiadnu podobnú situáciu zažiť. NECH SA VŠETKÝM DARÍ (praj a bude ti dopriate) a verím chalani, že sú aj lepšie spôsoby ako sa dostať ku peniazom a nebudete už nikdy musieť čokoľvek ukradnúť,“ zdôveril sa Mairee svojim fanúšikom na Instagrame. Pridal aj fotku svojho zraneného oka.

zdroj: Instagram/mairee.dj

Všetkých najviac prekvapilo to, že DJ Mairee sa rozhodol nepodať trestné oznámenie. Nedalo mu to a aj toto svoje rozhodnutie radšej ozrejmil. S takýmto trestným oznámením už skúsenosti má a veľmi dobre vie, že po súdnych ťahaniciach by páchatelia dostali maximálne podmienku, a aj tak by pokračovali v tom, čo robili doteraz.

Zdieľaním tohto incidentu sa však o tom dozvie oveľa viac ľudí a bude to pre nich väčší trest, keďže ide o známy nitriansky gang, o ktorom vie veľa ľudí.

zdroj: Instagram/mairee.dj

zdroj: Instagram/mairee.dj

Je naozaj dôležité, aby sme si všetci dávali pozor nielen na seba, ale aj na svoje osobné veci. Nikdy nevieš, kedy sa môžeš ocitnúť v podobnej situácii. Podporu vyjadrili Maireemu aj známe osobnosti, ktoré pridali komentáre k jeho príspevku.

zdroj: Instagram/mairee.dj

Zdroj: Instagram/davidkeyofficial, Instagram/mairee.dj

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.