Štvrtok 22. júl sa niesol v duchu výnimočnej udalosti pre rapera Majselfa. V bratislavských priestoroch podniku Umelka sa uskutočnil krst jeho nového albumu „Porcelán“, ktorého sa zúčastnilo množstvo známych osobností. Dojemný moment pre mnohých bol, keď album pokrstil jemu najbližší človek, syn Nikolas. No nie je to krásna symbolika rodinnej súdržnosti?

Celým krstom sprevádzal moderátor Matúš Krnčok a sprievodný program podporili aj špeciálne masky z Mask Busters, ktoré sa objavili aj v nosnom klipe Porcelán od Petra Lašuta. Okrem režiséra, ktorý mal na starosti aj vizuál coveru, prišli rapera podporiť režiséri Lupa a Dušan Krajčovič či hudobní producenti Hoodini, Peter Pann, Fillipian a Mairee.

zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský

Zo známych tvárí sa ukázal po dlhom čase aj producent, spevák a songwriter Tomi Popovič, hypeman Marcel „OSŤO“ Osztas, herec Lukáš Frlajs s priateľkou či speváčka Veronika Strapková, ktorá aktuálne popri speve študuje psychológiu. Na krste vystúpila aj speváčka Dominika Mirgová, ktorá si s Majselfom zaspievala novú skladbu „Off“, ktorá už čoskoro dostane aj svoj videoklip, zatiaľ sa nachádza len na albume „Porcelán“.

Dominika Mirgová počas krstu prezradila, že ona a Majself sú jedni z mála interpretov, ktorí sa navzájom naozaj podporujú. Keby niet jeho, možno by už ani nespievala. Keď mala obdobie, že chcela skončiť, práve Majself bol ten, ktorý ju podržal a povedal jej, nech to nevzdáva a pokračuje ďalej.

Medzi ďalšími hosťami sa objavila aj nová hudobná tvár Matúš Kolarovský z Illuminate Production, či Nia Kasalová, ktorú zatiaľ ľudia poznajú len z hudobných spoluprác ako songwriterku, no už budúci týždeň vydáva svoj prvý hudobný debut. Okrem budúcej mamičky – modelky Soni Štefkovej sa objavil na krste aj Michal Nemtuda, ktorý sa podieľal na poslednom Majslefom klipe ku filmu Gump.

Pozvanie na krst dostala aj influencerka a podnikateľka Lucia „Lula“ Gachulincová, ktorá sa svojou účasťou pochválila aj na svojom Instagrame. Síce nemala najlepší výhľad na rapera, to ju neodradilo od toho, aby si celú udalosť užila.

zdroj: Instagram/llnzz

Do Luly sa dokonca zahľadel aj mladý slovenský spevák Matúš Kolarovský, ktorého môžeš poznať pod umeleckým menom YAEL. V storke priznal, že je veľmi pekná a dokonca že sa aj hanbí.

 

Album pokrstil Majselfov syn Nikolas, keďže interpret chcel, aby to bol niekto jemu najbližší. Porcelán tak symbolicky pokrstili ovocným vínom Miluron a celý event vznikol aj za podpory LB Servis. Čerstvo pokrstený projekt „PORCELÁN“, ku ktorému vyšiel aj titulný track zahraničných rozmerov, podporila aj multižánrová platforma Ruka Hore, kde sa nový album nachádza.

zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský

„Za coverom albumu stojí Peter „P.Graphy“ Lašut a nafotili sme ho vlastne počas natáčania klipu „Porcelán“. Peťo je kreatívne inde ako väčšina ľudí a veľmi si s ním rozumiem po pracovnej aj ľudskej stránke. Celý album čo sa týka obsahu, aj štýlov, ktoré na albume sú, som formoval skoro 2 roky. Jednotlivé skladby sú ako črepy z rôznych časových období, ktoré v mojich očiach tvoria Porcelán.

Som nesmierne šťastný, koľko mne blízkych ľudí prišlo podporiť včerajší krst. Ďakujem svojej rodine, hosťom, médiám a celému tímu, ktorí mi pomohli toto zorganizovať a verím, že si ľudia v novom albume nájdu ten svoj kúsok Porcelánu,“ uzatvára Majself.

zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský

Krstu nového albumu sa zúčastnilo veľa známych osobností

zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský
zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský
zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský
zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský
zdroj: Andrej "Hrušo" Hrušovský

Rovnomenná skladba z albumu Porcelán dostala aj svoj vizuál. Ide snáď o najumeleckejší klip Majselfovej kariéry. WAU, to je ale pecka, súhlasíš?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.