Vo štvrtok sudca rozhodoval o tom, či obvinených manželov Strauszovcov pošle do väzby alebo ich pustí zatiaľ na slobodu. Dočkali sme sa druhého scenára a Zuzana s Reném sa vrátili naspäť domov. Ešte predtým sa kráľovná Instagramu stihla vyjadriť, no hovorila len o svojej rodine

Všetci teda s napätím čakali, kedy sa ku všetkému vyjadrí. Pridala len niekoľko príbehov, aby fanúšikovia vedeli, že sú obaja v poriadku. Museli si poriadne oddýchnuť a načerpať nové sily.

Následne Zuzana pridala aj príspevok, v ktorom len zhrnula svoje pocity. „Prajem všetkým len to, čo mne priali v posledných dňoch ❤️ Konečne ste sa ukázali niektorí,“ vyjadrila sa Zuzana v krátkosti na svojom profile. Všetci pritom stále čakajú, kedy sa o celej kauze dozvedia viac, pretože ešte v pondelok počas zadržania hovorila, že ku všetkému sa vyjadrí na svojom profile.

Hovorí sa, že aj zlá reklama je reklama a potvrdilo sa to aj v tomto prípade. V pondelok mala Zuzana na Instagrame 756-tisíc sledovateľov a v sobotu je toto číslo 815-tisíc a neustále rastie.

V komentároch pod príspevkom sa objavili podporné komentáre viacerých známych ľudí. „Nikde nežije viac jasnovidcov, mudrlantov a sudcov jak u nás,“ vyjadril sa raper Separ. Pridal sa k nemu aj Rytmus, ktorý Zuzke venoval takýto odkaz: „Samozvaní sudcovia a investigatívci. Škodoradosť a zloba je karma sama sebe.“

K jej prepusteniu sa vyjadril aj známy DJ Mairee. „A najvtipnejší sú tí, čo tu teraz dávajú srdiečka a v pondelok buď utiekli do kúta alebo hejtovali tiež,“ napísal v komentári.

Ema Fajnorová, Slanchita, Andrea Saky či Mikela napísali do komentárov len srdiečka, ktorými chceli svoju kamarátku podporiť. Exfarmárka a budúca mamička Karin Dvořáková Zuzanu privítala naspäť na Instagrame. „Kráľovná je tuuu,“ napísala v komente.

zdroj: Instagram/queen.plackova

Na druhej strane sa našli fanúšikovia, ktorí si zachovali chladnú hlavu a pochopili, aká je naozajstná situácia. „Veď ty si obvinená, len si vyšetrovaná na slobode a nie vo väzbe. Prečo si teda v tej skupine obvinených, podľa niekoľko rokov sledovania, odposluchov atď. Len tak si zásahovka pre niekoho nepríde. To sorry jako,“ znel jeden z negatívnych komentárov.

„Čo to tu trepete? Nie je čomu veriť, komu akože? Že je nevinná? To ťažko. Stíhaná bude na slobode, to, že je vonku neznamená, že je čistá ako ľalia. Obvinenie je známe, jediné čo môže byť rada, že ich obidvoch nešupli do väzby. Žiadna spravodlivosť sa neukázala. Bože, komu tu leziete do zadku a prečo,“ pridala sa ďalšia rozhorčená fanúšička.

Obidve pritom narážali na fakt, že prepustenie Zuzany a Reného naozaj neznamená, že ich zbavili obvinenia a sú nevinní. Sú stíhaní na slobode a na súdny proces si počkajú tak či tak. Jednoducho sa nenašli dôkazy na to, aby ich zatiaľ držali vo väzbe.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.