Bude z nej dvojnásobná mama! Po viac ako dvoch rokoch od ukončenia profesionálnej kariéry, sa bývalá tenistka pochválila krásnou novinkou. Caroline Wozniacki, svetová jednotka v tomto športe, potešila fanúšikov súkromnou snímkou na Instagrame. Jej rodinka sa už čoskoro znova rozrastie.

31-ročná športovkyňa, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 1,4 milióna followerov, je už mamou ročnej dcérky, ktorá dostala meno Olivia. Tá prišla na svet dva roky po tom, čo sa Caroline vydala za svojho partnera, bývalého basketbalistu Davida Leeho.

Rozprávkovú svadbu mala dvojica pred troma rokmi v Taliansku. So založením si vlastnej rodiny príliš dlho neotáľali.

Pripravená na druhé kolo,“ napísala dánska tenistka poľského pôvodu pod fotku na Instagrame. Na nej je ona s manželom a dcérkou, pričom v ruke drží snímku z ultrazvuku. Zatiaľ nie je známe, či k dievčatku pribudne mladšia sestrička alebo braček.

Caroline ukončila profesionálnu kariéru v januári v roku 2020. Odvtedy sa venuje iným aktivitám, stále spojeným s tenisom, ale najmä svojej rodine a úlohe matky. Spoločne, čoskoro už štyria, radi cestujú po svete.

Caroline a David

Možno sa k nej čoskoro pridá aj naša najúspešnejšia tenistka, Dominika Cibulková, ktorá len nedávno s manželom Michalom Navarom otvorila túto tému. No na druhé bábätko majú zatiaľ rozdielny názor. Domča si chce ešte užiť malého Jakubka, ktorý pred pár dňami oslávil svoje druhé narodeniny. Pri tejto príležitosti mu rodičia pripravili okázalú oslavu s množstvom fotiek synčeka a nechýbali ani skvelé darčeky.

Takto bývalá tenistka oznámila druhé tehotenstvo

Zdroj: Instagram/carowozniacki

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.