známa speváčka

Na sociálnych sieťach si už možno stihla postrehnúť, že koluje video Katy Perry na koncerte. Počas neho sa jej zavrelo jedno oko, zatiaľ čo druhé naďalej žmurkalo. Vyzeralo to, ako akýsi zaujímavý trik, no môžu za to jej zdravotné problémy a necitliví fanúšikovia si z nej začali uťahovať. K nepeknému incidentu sa vyjadril a situáciu odôvodnil aj magazín Hallo! 

Známa speváčka vyvolala rôzne reakcie

Katy Perry neustále ohromuje svojimi úžasnými vystúpeniami na pódiu. Nedávne video hviezdy ale vyvolalo znepokojenie fanúšikov. Niektorí sa jej dokonca smejú. Ak si video ešte nevidela, priložíme ti ho sem.

@mister_illusions

#mister_illusions #katyperry #eye #glitch #weird #bizarre #strange #facts

♬ original sound – ⁂ Mister Illusions ⁂ @Goophex

Vo videu sa zdá, že polovica jej tváre je paralyzovaná. 38-ročná speváčka sa však svoje oko pokúša napraviť. Vidno, že si opakovane poklepkáva po tvári, akoby chcela prebudiť jej ochrnutú časť. A to prinútilo fanúšikov, aby sa pýtali, čo sa deje.

Necitliví fanúšikovia

Na sociálnych sieťach sa o tom začalo diskutovať ihneď po koncerte. Jeden fanúšik špekuloval, či známa speváčka netrpí Ramsay-Huntov syndrómom, ktorý mal aj Justin Bieber. O tom sme ti už písali aj my v našom článku. Spevákovi tiež zmrzla polovica tváre a rušil tak všetky koncerty.

Iní fanúšikovia sa zase smiali, či Katy iba nezápasila s lepidlom na mihalnice a napísali: „Vyzerá to tak, že sa jej zasekli mihalnice.“ 

Katy Perry
zdroj: Instagram/katyperry

„Aktualizuje sa jej softvér v priamom prenose,“ napísal pod jedno z videí ďalší fanúšik. „Chyba 404,“ napísal iný. „Zariadenie bluetooth je pripravené na spárovanie,“ smeje sa ďalší.

V roku 2011 pritom Katy Perry priznala, že s okom má dlhodobé zdravotné problémy. Pri fotení dokonca musela používať špeciálne produkty, pretože blesk z fotoaparátu jej spôsoboval tiky. Problémy s okom priznala aj v programe American Idol, kde bola porotkyňou.

Katy Perry
zdroj: Instagram/katyperry

Zabáva sa na tom aj ona

Srandičky od fanúšikov mnohé hviezdy môžu zraniť. Známa speváčka to ale zobrala z opačného konca a na svojom tiku sa zabáva aj ona sama. Na svojom Instagrame totiž zverejnila video s veľavravným popisom.

„Poďte si pozrieť môj párty trik s pokazenými očami bábiky. Program šou je zábavný. Cez pamäťovú líniu siahajúcu až do roku 2008, času, keď nás všetkých nezamrazila paranoja našich vlastných echo komôr! Táto šou je nonstop párty o hľadaní bezpodmienečnej lásky a napodiv (pre mňa) vôbec nie je politická. Sakra, vylievam si pivo z kozičiek (aj to je párty trik),“ vyjadrila sa Katy Perry s prozaickým popisom.

Katy sa teda nachádza v dosť nepríjemnej situácii. Je totiž svetovou hviezdou a neustále je v žiare reflektorov. Aký máš názor na toto video a chovanie fanúšikov ty?

Zdroj: Hallo!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News