Známa speváčka

Známa speváčka prekvapila na koncerte v Las Vegas, keď sa rozhovorila o svojej závislosti na alkohole, čo zaznamenal portál Evening Standard. Už v roku 2021 sa v rozhovore s Oprah Winfrey rozprávala o tom, že s tým prestala, no teraz prezradila aj šokujúce detaily.

Pred troma rokmi nás známa speváčka Adele šokovala prvýkrát, keď rapídne schudla. Možno si však ani len netušila o dôvode. „Vstúpila si do svedomia“ v okamihu, keď jej otcovi zistili rakovinu hrubého čreva. A na vine vraj mala byť práve jeho závislosť na alkohole, kvôli čomu potom aj zomrel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

Známa speváčka prehovorila o šokujúcich detailoch

Už v roku 2021 sa so svojou závislosťou na alkohole zverila Oprah Winfrey. Našťastie sa jej alkoholizmus podarilo poraziť. Na vystúpení v Los Angeles však prehovorila aj o šokujúcich detailoch.

Kedysi to s ňou bolo až tak vážne, že ešte pred obedom bola schopná vypiť celé 4 fľaše vína. „Spomínam si, že keď som sem prišla počas covidu, v lockdowne, bolo jedenásť hodín dopoludnia a ja som určite mala v sebe asi štyri fľaše vína ako my všetci tu. V roku 2020 som povedala, že chcem vydať album. Všetci sme boli doma v podstate iba opití,“ opísala počas koncertu.

V rozhovore s Oprah priznala, že motívom pre abstinenciu pre ňu bola aj smrť jej otca Marka Evansa. Zomrel v máji 2021 na rakovinu hrubého čreva, ktorú podľa lekárov zapríčinil práve jeho alkoholizmus, čo po ňom „zdedila“ aj jeho dcéra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

„Prestala som piť. To je jeden z najlepších spôsobov, ako spoznať sama seba, jednoducho piť vodu a byť triezva,“ priznala v Las Vegas.

K schudnutiu neuveriteľných 40 kíl Adele teda pomohla aj abstinencia. Rozhodla sa prestať s alkoholom, zmenila svoj životný štýl a dnes je z nej iná žena.

Zdroj: Evening Standard, YouTube/CBS Mornings

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News