Slovenská moderátorka je tehotná

Barbaru Jagušák možno viac poznáš pod prezývkou Babsy, alebo teda za slobodna ako Heribanovú. Známa slovenská moderátorka sa na svojom Instagrame iba pred niekoľkými hodinami pochválila radostnou správou.

Babsy už má dcérku Izabelku, ktorá čoskoro oslávi 5 rokov. Z tej sa stane veľká sestra. A dozvedeli sme sa to originálnym spôsobom.

Babsy
zdroj: Instagram/babsyheriban

Pred dvoma rokmi celý svet postihla pandémia. A iba pred rokom sme ti písali, že práve dcérka Babsy to znášala veľmi ťažko, keďže sa nepríjemnou chorobou nakazila.

Známa slovenská moderátorka čaká bábätko

Iba pred niekoľkými hodinami sa pochválila tou najkrajšou správou. Je totiž tehotná a už to nezvládala dlhšie tajiť. Podľa fotky uvidíš, že vypuklé bruško pred verejnosťou musela schovávať poriadne dlho a už onedlho sa stane dvojnásobnou maminou.

Barbara Jagušák
zdroj: Instagram/babsyheriban

Porodiť má pravdepodobne už pred Vianocami alebo teda počas nich. Pod príspevkom aj podotkla, že tohtoročné sviatky bude mať rodinka naozaj veselé, keďže do rodiny privítajú ďalšieho člena.

„Hoci je to pre mňa pomerne intímna vec, cítim, že nadišla tá správna chvíľa, aby som sa s vami podelila o radostnú novinu. Pod srdcom nosím ďalší život. Mám vás rada, a teším sa, že môžem tieto vzácne chvíle zdieľať s vami. PS: Tieto Vianoce budú naozaj veselé,“ napísala pod nedávny príspevok, ktorý aj teba určite nesmierne potešil.

Babsy aj my srdečne blahoželáme a želáme jej veľa zdravia a síl do ďalších mesiacov tehotenstva.

Zdroj: Instagram/babsyheriban

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News