Známa influencerka sa vydala

Známa influencerka Michaela Gubranová (už Vlček) sa včera vydala. Z Instagramu ju skôr poznáš ako extravagantnú Mikelu, ktorá rozhodne vie, ako zaujať. Sleduje ju tam totiž skoro 64-tisíc followerov, ktorí sa aktuálne tešia z jej radostnej novinky. 

Mikela sa viac zviditeľnila, keď začala dokumentovať svoju telesnú premenu. Začala sa zaujímať o zdravý životný štýl a zverila sa do rúk výživovej poradkyne, ktorá jej pripravila vyvážený jedálniček. S jej pomocou a pravidelnými tréningami začala zhadzovať kilá. Viditeľné výsledky sa dostavili už po niekoľkých mesiacoch.

Známa influencerka dokumentuje svoju premenu

Mikela premena
zdroj: Instagram/michaela_mikela

My sme ju na túto vyspovedali a prezradila nám svoj recept na chudnutie. „Môj recept bola absolútna zmena životosprávy. Čo sa týka pohybu a stravy, začala som naozaj veľa cvičiť, zdravo a vyvážene jesť, prehrešky minimálne a piť veľa vody. Prestala som piť malinovky a sladené nápoje,“ odpovedala.

Priznala, že ju ďalej posúva aj správne nastavenie hlavy. Je sebavedomá a nebráni sa ďalej zlepšovať. Body positivity je úplne v poriadku, pokiaľ nie je prezentované ako obezita. Pretože je v poriadku, aby sa milovala štíhla alebo plnoštíhla baba, ale pokiaľ je naozaj veľmi obézny človek a nechce s tým nič robiť, tak to absolútne neuznávam,“ dodala.

Zamilovaný pár ohlásil svadbu celkom narýchlo

Prvé fotky spolu začali pridávať približne v lete, zasnúbili sa len pred piatimi týždňami a už v tom mali jasno! Nič netreba odkladať, pokiaľ cítite, že ste pre seba tí praví.

Nielenže srší zdravou sebaláskou, ale lásku našla aj v mužovi. Včera povedala „áno“ svojmu partnerovi Mirovi. Ten sa na adresu svojej manželky vyjadruje tak, ako mnohé túžia: „Moja žena, môj život, môj najlepší priateľ, moje všetko na svete, manželka,“ napísal na svoj profil na Instagrame.

Mikela sa vydala

Svadobná hostina sa konala v Kaštieli Dezasse v Jaslovských Bohuniciach. A nevesta doslova žiarila v nádherných šatách s poriadne hlbokým výstrihom. Gratulujeme mladomanželom!

Zdroj: Instagram/mikela_vlcek

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News