Slovenská influencerka Lenka Králová

Obľúbená slovenská influencerka Lenka Králová, ktorú na Instagrame poznajú fanúšikovia pod prezývkou l3nik, sa zdôverila fanúšikom s tajným snom, do ktorého sa pustila. Len málokto by čakal, že pôjde o knihu. 

Lenka patrí k najdlhšie pôsobiacim influencerkám (youtuberkám) na Slovensku. Začínala s blogom a tvorbou videí na YouTube, kde sa venovala najmä beauty svetu. Jej život sa od tej doby zmenil, no vždy vysmiata kráska žiari od šťastia ako nikdy predtým.

V roku 2020 povedala áno svojmu partnerovi, úspešnému športovcovi Jánovi, a o pár mesiacov sa im narodila dcérka Elenka. V septembri minulého roka sa z rozkošného dievčatka stala staršia sestra – do rodiny pribudlo ďalšie dievčatko, ktoré dostalo meno Leona.

Královci
zdroj: Instagram/l3nik

Slovenská influencerka píše knihu

Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 95-tisíc followerov, ukazuje fanúšikom svoj život, ktorý je teraz zameraný najmä na rodinu. Pre mnohé ženy je inšpiráciou a videá s detičkami sú na jej profile veľmi obľúbené. Práve materstvo bolo pre ňu zrejme inšpiráciou k veľkému projektu, ktorý aktuálne rieši. „Posledné mesiace svoje voľno venujem knihe. Pre mamičky a ich deti. Takú krásnu vec som si vymyslela,“ prekvapila v odpovediach na otázky.

„Chcem si ju sama vydať a zabezpečiť všetko okolo toho sama s rodinou,“ priznala sa a dodala, že sa učila robiť v programe, vymýšľala dizajn, grafiku, a mnoho iného. I keď ju to baví, problém nastáva v tom, že na nej bude zrejme stratová. „Je to niekoľkotisícová investícia blížiaca sa k 5-miestnej sume,“ uviedla na rovinu. Problém totiž môže nastať pri naceňovaní knihy.

L3nik Instagram
zdroj: Instagram/l3nik

„Je to taký môj sen, o ktorom som nehovorila a v tichosti po nociach doma vymýšľala, ale nakoľko som už pár dní v stave, že naozaj neviem, ako ďalej, tak vám to vešiam na nos,“ vyznala sa úprimne. Držíme palce!

Zdroj: Instagram/l3nik

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News