Známa slovenská influencerka

Známa slovenská influencerka, cestovateľka a fotografka Patrícia Jarabicová, ktorú skôr poznáme ako Patris z We Lift Together, sa rozišla so svojím priateľom. Vyzerá to tak, že nejakú dobu to pred svojimi fanúšikmi skrývala. K rozchodu sa priznala na svojom Instagrame len jednou vetou. 

Patris za posledné dva roky prežila až dva rozchody. Ten prvý rovnako nikto nečakal. Pre mnohých fanúšikov boli naozaj ukážkovým párom, založili spolu fitness značku We Lift together, napísali spolu dve knihy a precestovali spolu polku sveta.

Po tomto rozchode v rozhovore pre portál TheClick.sk Patrícia prezradila, že do ďalšieho vzťahu tak rýchlo nepôjde, chce sa venovať len sebe a svojmu rozvoju, ale však predsa človek nikdy nevie, čo mu príde do cesty.

Krátko po rozchode išla do Thajska, kde stretla novú lásku. Bol to český spisovateľ Tomáš Jurka, s ktorým takisto začala cestovať po svete a tiež vydali spoločnú knihu „Cesta dvou“, ktorá mala veľký úspech.

Známa slovenská influencerka
zdroj: Instagram/ patrisiajarabicova

Napriek tomu sa im cesty rozišli

Včera na svojom Instagrame Patrícia odpovedala na otázku od fanúšičky, či sú s Tomom ešte spolu. Odpoveď bola, že každý išiel svojou cestou, čo znamená rozchod. Zvedavosť followerov však bola opodstatnená, pretože sa už od mája Tom neobjavil na jej Instagrame a čas väčšinou trávila osamote.

Patrícia Jarabovičová
zdroj: Instagram/ patrisiajarabicova

Zdroj: TheClick.sk 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News