Ivana Beláková s Veronicou

Odhalila to skôr, ako to urobila! Známa Slovenka, ktorá sa teší mimoriadnemu úspechu nielen u nás, ale aj priamo v Amerike, má na tento rok veľké plány. Tatérka svetových hviezd, Ivana Beláková, je uznávanou umelkyňou. Darí sa jej aj v súkromnom živote, v ktorom je pre ňu všetkým partnerka Veronica. Pre Nový čas prezradila, aké má s ňou plány.

Ivana už dlhé roky pôsobí v zahraničí a na výslní je, samozrejme, aj u nás. Je jedinou ženou na svete, ktorej tetovania sú certifikované ako výtvarné umenie. Jej prácu na svojej koži nosia mená ako Rytmus, Kali, Majk Spirit aj s manželkou Máriou, speváčka Tina, Zuzana Belohorcová či Martin Nikodým.

Jej druhým domovom sa stalo mesto Los Angeles, kde tetovala aj svetoznámych raperov. Aktuálne sa však zdržiava v Bratislave, kde jej spoločnosť robí aj partnerka.

Známa Slovenka Ivana Beláková s Veronicou
zdroj: Instagram/ivanatattooart

Známa Slovenka má po boku Mexičanku

Ivana tvorí už viac ako 4 roky pár s Veronicou, ktorá pochádza z Mexika. Dvojica je po uši zamilovaná a spoločne sa podporujú na každom kroku. V rozhovore tatérka priznala, že manželstvo je ďalším krokom v ich vzťahu. „Veronicu chcem požiadať o ruku, chcela som to spraviť už tento rok,“ prezradila.

Malo by sa to odohrať v meste zaľúbencov, ktoré je Ivanino najobľúbenejšie. „Mám to celé nachystané, aj prstienok. Ale musím to poriadne naplánovať, lebo to chcem mať fakt krásne,“ odhalila svoje plány. Aj keď má už zásnuby v hlave, svadba nie je pre nich prioritou, ktorú by museli riešiť ihneď.

Známa Slovenka Ivana Beláková s Veronicou
zdroj: Instagram/ivanatattooart

Známa Slovenka sa nebojí otvorene hovoriť aj o deťoch. Priznala, že ani jedna z nich po vlastných netúži, aj keď majú detičky rady. Za svoje „deti“ však považujú svoje výtvory a poslanie, ktoré vysielajú do sveta.

Známa Slovenka Ivana Beláková s Veronicou
zdroj: Instagram/ivanatattooart

Zdroj: cas.sk

Viac z kategórieHot News