Sharlota
Instagram/sharlotaofficial

Šarlota Blakk (Frantinová), alias Sharlota, je česká speváčka, ktorá svoju hudobnú kariéru začala už v roku 2012. Do éteru vtedy poslala pesničku „Do rána“ a prerazila s ňou. Známa raperka sa pred rokom objavila aj na našom portáli. Robili sme s ňou totiž rozhovor, ktorý by si si mala rozhodne prečítať, ak si tak ešte neurobila. Kráska sa práve dnes na svojom Instagrame pochválila krásnou správou. Vydala sa a vyzerala ako naozajstná princezná.

V roku 2014 známa raperka podpísala nahrávaciu zmluvu s vydavateľstvom Blakkwood Records a dnes ju na ulici spoznávajú tisícky ľudí. Svojich fanúšikov si získala všestranným hudobným talentom, úžasnou energiou a štýlom, ktorý sa odlišuje od ostatných.

Známa raperka sa vydala

„Nemám slov a snáď ani silu napísať tento popis. Bol to neuveriteľný zážitok a nemohlo to byť lepšie. Ráno som sa zobudila s úplne pohodovou náladou, až ma to samu prekvapilo. Samozrejme, len do tej doby, kým som bola pripravená a mala som ísť na vec,“ napísala Sharlota na Instagram pod fotku, kde sa na svadbu ešte len pripravovala. Uvidíš ju, keď klikneš SEM.

„Nikdy by som to nezvládla a neužila si to bez ľudí, ktorí v tom boli v ten deň so mnou a tým všetkým posielam neskutočnú lásku, úctu, milujem vás a nemám slov k tomu, ako celý deň prebiehal. Tak čisté a prirodzené. Všetko budem musieť spracovať. Všetko je tak, ako má byť. Ja som jednoducho iba šťastná a už desiatky hodín dojatá,“ doplnila známa raperka.

Pod posledný pridaný príspevok novomanželov na Instagrame Sharlota napísala iba: „Mr&Mrs Blakk🤍“ A tie fotky musíš rozhodne vidieť. Na ďalšie sa môžeš pozrieť aj vo FOTOGALÉRII pod článkom.

Raperka vyzerala dokonalo. Dokonca jej nechýbala ani korunka a v komentároch jej zablahoželala aj Monika Bagárová a nasledovala slovenská speváčka Ronie, ku ktorým sa s gratuláciami pripájame aj my.

Zdroj: Instagram/Sharlotaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News