instagram.com/kdebolotambolo

Mexiko je krásna krajina s úžasnými plážami, bez lockdownu, s úžasným počasím, priezračnou vodou a dovolenkovými destináciami. Odísť by sme tam teraz chceli určite všetci, hlavne po novej nádielke snehu a karanténe, ktorá v našej krajine stále úraduje. 

Návrhárka, bývala miss a taktiež influencerka Martina Grešová, ktorá vystupuje pod menom @kdebolotambolo sa vybrala odpočívať za veľkú mláku aj s priateľom, známym fotografom Pavlom Bobekom.

Krásna Slovenska sa rozhodla dopriať si odpočinok na 16 dní a tak poriadne načerpať sily. Avšak práca návrhárku neminie ani počas dovolenky, kde už stihla nafotiť svoj nový kúsok, a to krásne plavky.

O tom, že pár neleží len na pláži s koktailom v ruke svedčia aj fotky, ktoré Pavol nafotil. Ten má za sebou spolupráce so známymi modelkami z celého sveta a tak by bola určite veľká škoda, ak by svojim talentom nezachytil aj svoju priateľku, ktorá má úžasnú postavu, krásnu tvár a nebojí sa postaviť pred fotoaparát. Vkusné, no predsa trocha provokačné fotky zožali na Instagrame úspech.

Martina má dokonalú postavu, na ktorú je patrične hrdá. Dlhé nohy, vypracované brucho a vylepšené prsia, ktoré dodávajú šmrnc. Tajomstvo jej plochého brucha netkvie tak úplne v celoživotnom potení sa v posilňovni, aj keď je športovo založená.

Na svojom Instagrame potvrdila, že vyradila všetko sladké pečivo, sladkosti a čokoládu. Pomohlo jej to zbaviť sa nadbytočných kíl, závislosti od sladkého a docielila tak úžasnú postavu.

V posledných dňoch začala aj cvičiť spolu s trénerom a teda to úžasne pozadie jej môžeme len závidieť. Presvedčiť sa môžeš na jej instagrame TU.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News