Kontroverzná Slovenka v Bez servítky

Zdá sa, že zoznam kontroverzných celebrít ešte úplne nevyčerpali. Do divákmi obľúbenej a zároveň aj kritizovanej JOJ-kárskej šou Bez servítky, mieri ďalšia osoba, na ktorej si kritici zgustnú. V tomto týždni sa totiž na obrazovkách objaví extravagantná Alex Wortex.

Meno Alexandra Závodská ti toho možno veľa nehovorí, no keď sa povie Alex Wortex, zrejme si hneď vybavíš, o koho ide. Na Slovensku sa táto blogerka dostala do povedomia najmä vďaka extravagantným outfitom, v ktorých nemá problém pútať pozornosť. Nejde pritom len o farby či strihy, verejnosti neraz ukázala aj to, čo si ženy bežne skrývajú v spodnej bielizni.

Alex Wortex
zdroj: Instagram/fanpage_alexwortex

Alex navarí v Bez servítky

Fanúšikov inšpiruje, ostatných šokuje. Alex sa „preslávila“ aj tým, že si neholí chlpy. A to nielen tam dole, ale aj na nohách či v oblasti podpazušia. So svojím priateľom, Michalom Marčekom, sú raw vegáni a tejto téme sa venujú aj na svojich sociálnych sieťach. Zdá sa teda, že jej hostia okúsia práve túto kuchyňu.

Alex totiž tento týždeň bude jednou z účinkujúcich v kuchárskej šou Bez servítky a už podľa prvej ukážky, ktorú si môžeš pozrieť nižšie, je jasné, že jej súperom snáď vypadnú oči.

Ktovie, či Slaytiiina nebola v porovnaní s ňou ešte slabé sústo. Si zvedavá, ako nielen ju, ale aj jej zdravú stravu ohodnotia súperi?

Bez servítky: Chlpaté nohy Alex Wortex

Chlpaté nohy i pazuchy. 😄 Na scénu prichádza extravagantná Alex Wortex, ktorá je za prirodzenosť nielen na tanieri, ale aj na sebe. 😁 Za svoje ochlpenie na nohách či podpazuší sa rozhodne nehanbí, ešte pred pár rokmi to bolo podľa nej úplne prirodzené u každého a nikto to pritom neriešil. Jej súperi však miestami stratili reč. 😮Varenie u Alex uvidíte dnes o 17:50 na JOJke!

Posted by Bez servítky – TV JOJ on Sunday, October 2, 2022

Zdroj: joj.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News