Meno Zuzana Záhorová ti možno na prvé počutie nebude hovoriť nič, no instagramový profil @zuza_zla už určite áno. Ľudia spoznali Zuzku najmä prostredníctvom jej priateľstva s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou, keď sa začala objavovať v jej videách.

Odvtedy si vybudovala aj svoju vlastnú fanúšikovskú základňu, ktorú pravidelne zásobovala príspevkami zo svojho života. Zuzka pracovala pre Facebook, žije v zahraničí a posledné mesiace boli pre ňu najkrajšími, pretože sa tešila z nového života, ktorý v nej rastie.

V nedeľu večer sa na svojom Instagrame zdôverila, že už pár dní je z nej matka. Svoju dcérku priviedla na svet v piatok 27. augusta a vybrali jej krásne meno Ester. „It’s a girl! 🤍 Prišla síce s nemalým meškaním, ale to by zase nebola naša, keby tomu bolo inak 😏 Vitaj na svete, Ester! 27.8.2021,“ podelila sa so sledovateľmi.

Pod príspevkom pribudli gratulácie aj od známych osobností, napríklad moderátoriek Lenky Šóošovej a Zuzky Javorovej, mamičiek Diany Hágerovej, Barbory Krajčírovej a Baši Števulovej. Pridala sa aj influencerka Patra Bene s priateľom a sestra Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, Patrícia, ktorá nedávno tiež porodila.

zdroj: Instagram/zuza_zla

My sa pripájame ku gratuláciám a dievčatám prajeme predovšetkým veľa zdravia. 🙂

Zdroj: Instagram/zuza_zla

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.