Obľúbená herečka sa na svojom Instagrame s fanúšikmi podelila s neuveriteľne radostnou správou. Pod srdcom nosí ďalšie bábätko, už druhé v poradí. Mandy Moore možno poznáš z populárneho amerického seriálu This Is Us, ktorého natáčanie skončilo iba pred pár dňami.

S jednou rodinou sa teda musela rozlúčiť a do tej reálnej prichádza nový člen.

Známa herečka žije svoj sen

Možno Mandy nepoznáš po mene, no určite si ju počula spievať, alebo si ju mohla vidieť vo filme či seriáli. Zahrala si napríklad v romantickej komédii Denník princeznej. Jednou z jej najväčších rolí ale je účinkovanie v americkej dráme This Is Us, ktorá mala premiéru v roku 2016.

O dva roky neskôr sa vydala za speváka Taylora Goldsmitha. Predtým spolu randili približne tri roky. 36-ročná herečka svoje prvé dieťatko porodila minulý rok.

Matka dvoch detí

Sociálne siete vládnu svetu a známa herečka je na svojom Instagrame veľmi aktívna, kde ju sleduje vyše 5 miliónov fanúšikov. Aj druhé tehotenstvo oznámila práve tam, a to naozaj originálnym spôsobom. V podstate ho ale prezradil jej synček Gus.

„Jedna neuveriteľne kľúčová kapitola môjho života sa práve skončila a ďalšia, ako matka dvoch detí, sa čoskoro začne… Sme tak hlboko vďační a nadšení. Baby Boy Goldsmith #2 príde túto jeseň! Turné bude trochu iné, ako som očakávala, ale nemôžem sa dočkať a Gus bude ten najlepší veľký brat!! Napísala známa herečka na svoj Instagram pod fotku synčeka s rozkošným tričkom, na ktorom je napísané „Big Brother“ (veľký brat).

Rodinke aj my teda srdečne blahoželáme a prajeme im veľa zdravia a príjemný priebeh tehotenstva pre Mandy.

Zdroj: Instagram/mandymooremm

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.