Instagram/farma.markiza

A bude svadba! Aj keď sa Peter Harezník vážnym záväzkom vyhýbal, v posledných týždňoch bol zrejme na neho vyvíjaný väčší nátlak. Bývalý farmár, ktorý sa v markizáckej súťaži Farma objavil v desiatej sérii, pokľakol pred Tatianou Brunayovou, s ktorou sa spoznal práve počas tejto reality šou.

To, že sa medzi farmári vyskytnú romániky, nie je ničím zvláštnym. Sú na jednom mieste a chémia je niekedy silnejšia než rozum. Kým väčšina to nevydrží dlhšie ako pár mesiacov, Peter a Tatiana to spolu ťahajú už od nakrúcania reality šou v roku 2018. Pamätať si ich môžeš práve z Farmy X, v ktorej okrem „bežných“ ľudí, súťažili aj známe tváre, ako napríklad Twiinsky, Martin Šmahel, Robo Mikla či Katarína Brychtová.

Po súťaži sa odhodlali aj na spoločné bývanie, a ako sa zdá, práve táto šou im zmenila život. Aj keď Tatiana túžila po svadbe, Peter sa jej rázne vyhýbal, keďže už jedno manželstvo za sebou má. Otvorene o tom hovoril a vtipkoval v relácii Bez servítky, kde účinkoval minulý týždeň.

Na otázky o tom, či plánuje svadbu odpovedal: „Ja si kľaknem iba pred Pánom Bohom a pri zváraní. Tak som jej povedal – miláčik, buď sa stretneme v kostole, keď budem kľačať alebo keď budem zvárať.“

Počas jeho dňa sa do neho s otázkou zásnub pustila nie len jeho kamarátka, ktorá mu pomáhala s varením, ale aj spolu-súťažiaci. Aj keď si z toho robil srandu, dnes už je všetko inak. Tatiana sa totiž pochválila veľkou novinkou.

Tatiana sa minulý týždeň predsa len dočkala prsteňa. A je veru krásny, však?

zdroj: Facebook/Tatiana Brunayová

Z Farmy X si môžeš pamätať aj Karin Dvořákovú, ktorá je aktuálne tehotná

Zdroj: Facebook/Tatiana Brunayová, joj.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News