známa česká herečka

Známa česká herečka a speváčka Eva Burešová porodila! S radostnou správou sa pochválila v pondelok na svojom Instagrame. Tá istá rozkošná fotka sa objavila aj na sociálnej sieti otecka malého synčeka, ktorému dali nezvyčajné zahraničné meno. 

O jej dlho tajenom tehotenstve sme ti písali už v apríli. A teraz sa obľúbená 29-ročná česká herečka stala dvojnásobnou maminou. Pohlavie a aj meno dieťatka s 35-ročným partnerom, šéfkuchárom Přemkom Forejtom do poslednej chvíle zatajovali. Teraz už ale všetko konečne pustili do éteru. A to rovno po pôrode synčeka.

Eva Burešová
zdroj: Instagram/evabureshsalvatore

Rodinka sa rozrástla

Párik sa dokopy teší z troch detí, pričom spoločný potomok práve uzrel svetlo sveta. Eva si do vzťahu s Přemkom priniesla chlapca Nathaniela Adama Salvatoreho, ktorého porodila hudobníkovi Michaelovi Krásnemu. Jej partner takisto má jednu dcéru Stellu.

Rodičia malému prírastku vybrali nezvyčajné anglické mená. Áno, čítaš dobre. Nie meno, ale chlapček má rovno dve krstné mená. Rovnaké pre svojho potomka vybrali aj moderátor Roman Juraško s Dianou Hágerovou. 

Eva Burešová a Přemek Forejt s deťmi
zdroj: Instagram/premekforejt, Instagram/evabureshsalvatore

Novorodený chlapček sa volá Tristan William Forejt a narodil sa 15. augusta. A hneď v ten deň sa s tým pochválil otecko na svojom Instagrame.

„Tak drobná, pritom tak silná a statočná. Som na teba tak pyšný ako si to celé zvládla. Som šťastný za to, čo spoločne máme. Trojka už je na svete a už sa nemôžeme dočkať, až budeme všetci spolu. Milujem vás rodinka moja,“ napísal pod fotku, na ktorej je drobná rúčka malého Tristana, držiaca jeho potetovanú dlaň.

V poslednej dobe akoby sa roztrhlo vrece s celebritnými pôrodmi či tehotenstvami. Zdá sa, že známe tváre českého a slovenského šoubiznisu sa pretekajú, kto prekvapí skôr. Cez víkend to bola známa slovenská módna dizajnérka Martina Grešová či Tomi Kid Kovács. Kto sa do tejto partie pridá nabudúce?

Zdroj: Instagram/premekforejt

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News