Páči sa ti. Je skvelý, má výborný vkus, má zmysel pre humor, je dobrosrdečný a jednoducho si s ním vieš predstaviť budúcnosť. Je krásne s ním byť. Cítiš sa šťastná a pritom nezávislá. Podľa čoho vieš, že je skutočne ten, čo si ťa váži a je ten pravý? Podľa toho, ako sa správa:

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Ak ťa predstaví rodičom s tým, že je pyšný, aké dievča si našiel. Ako veľmi si ťa váži a naozaj to hovorí pred nimi vážne, zároveň hovorí tvoje talenty a dobré stránky, váž si ho tiež!

Považuje ťa za veľmi inteligentnú a rád sa od teba čo-to priučí. Nemá taktiež problém sa ťa spýtať otázky či rady z rôznych oblastí života.

Posunie tvoje ambície a ciele na novú úroveň. Podporuje ťa a už sama prichádzaš na to, že nesmieš byť taká lenivá a naozaj niečo dokázať.

Sex s ním nie je iba sex. Je to naozajstné milovanie a splynutie.

Je trošku žiarlivý, keď sa rozprávaš s mužmi, ktorých on nepozná. Akonáhle opäť prídeš za ním, dá ti pusu, objíme ťa a povie ako ťa miluje.

Rozdáva ti komplimenty. Nemá problém ti povedať, ako skvele dnes vyzeráš, že tie nové šaty sú krásne, že sa o seba staráš a že si skutočne nádherná žena.large-4photo: weheartit.com

Dokazuje ti lásku kyticou kvetov, objatiami, bozkami, maličkosťami a hovorí ti, ako veľa preňho znamenáš.

Pýta sa na tvoje názory, na tvoje vnímania, chce vedieť čo si myslíš o veciach, o jeho krokoch, o jeho rozhodnutiach. Nechá si poradiť veľmi rád, pretože ti dôveruje.

Nevie sa s tebou hádať a vždy ti radšej povie, že to nemá rád, keď sa hádate. Veci rieši pokojne, nesnaží sa kričať a vyhrať za každú cenu.

Nemá problém s tebou ísť hocikde, kam povieš. Chcela si ísť vždy do Paríža? Nemá s tým problém. Už pozerá letenky či dokonca by rád išiel autom či stopom.

Svoju chorobu na šesť menom SOPLÍK berie vážne, ale tú tvoju nádchu ešte viac. Je starostlivý, robí ti čaje a neustále kontroluje tvoju teplotu.

Je mu jedno, či tvojim vysneným povolaním je predavačka, politička či učiteľka. Rešpektuje to a podporuje ťa v tom.

Nesnaží sa zmeniť to, že priveľa čítaš, priveľa cvičíš, priveľa fajčíš, priveľa spíš či sa učíš. Rešpektuje ťa vo všetkom.

Áno, vieš byť odporná a nepríjemná, ale on to s tebou aj tak stále zvláda. Hodí ti čokoládu a nachystá krásnu večeru, len aby si bola milšia a aby to s tebou vydržal.

Vie ťa neskutočne rozosmiať. Úprimne.

Nekáže ti schudnúť či pribrať. Tvoje telo miluje.

Tak ako je zároveň i tvojim frajerom, je i tvojim skvelým priateľom a milencom.large-5

photo: weheartit.com

coverphoto: freeimages.com