Instagram/michal_kyselica

Slovensko sa teší z toho, že sa našim športovcom na tohtoročných zimných olympijských hrách darilo. Zlato domov priniesla zjazdová lyžiarka Petra Vlhová a bronz si z Pekingu odniesli hokejisti. Pyšní na nich nie sú len fanúšikovia či ich rodina, ale najmä, ak ide o zadaných športovcov, ich partneri. Športový úspech si vo vzťahu žiada veľkú obetu od oboch, no zároveň je aj radosť z neho mnohonásobne väčšia.

V nedávnom článku sme sa pozreli na to, koho majú doma po svojom boku naši hokejoví reprezentanti. Niektorí majú priateľky, iní manželky a dokonca aj deti. Vedela si však, kto je láskou našej zlatej Petry? Tá má doma naozaj veľkého fešáka, ktorý je jej veľkou oporou. Ako inak, aj on je športovec telom i dušou.

Sympatická Petra tvorí už viac ako 3 roky pár s Michalom Kyselicom, ktorý je profesionálnym trénerom. A to je na ňom jasne vidieť už na prvý pohľad. Na jeho Instagrame nájdeš fotografie nie len so svojou polovičkou či inými známymi menami, ale aj jeho osobné fotky z ciest po svete, keďže rád objavuje nové krajiny.

V minulosti Michal trénoval aj Rytmusa a na konte má dokonca i motivačnú knihu. No a ak si ako žena zvedavá na niečo viac, na jeho sociálnej sieti má zverejnené i fotografie bez trička. Nuž, má sa s čím pochváliť a mnohé ženy môžu Petre v dobrom závidieť!

Zaľúbencom to spolu pristane

Zdroj: Instagram/michal_kyselica

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News