Uvedomila som si, že život, ktorý žijem mi vyhovuje. 

Viete, je to taký život, kde nepotrebujem myslieť na to, aká som. S kým ste, takí ste. Čas venujete niečomu, čo vás baví a napĺňa. Kde získavate skúsenosti, obklopujete sa ľuďmi, ktorí sú na takej istej úrovni ako vy.

Ste spokojní stým, ako sa veci vyvíjajú. Niekedy sa stane, že veci nejdú podľa plánu, ale to je život. Buď je perfektný, bezstarostný alebo sa stretnete so situáciami, ktoré sú ťažko riešiteľné. Ale jedno som sa naučila.

Sami si všetko priťahujete. Všetko je v hlave. Usmejte sa a nezastavujte.

Nikdy by som nepomyslela, že nájdem v živote ľudí, ktorých som už dávno našla. Takíto ľudia vám prídu do života a zmenia ho behom minúty. Len sa pozriete na seba a viete, že ste takýchto ľudí už stretli. Našli ste svoje spriaznené duše, ktoré kráčali takou istou cestou ako vy, ale nebola príležitosť na zoznámenie.

zdroj: unsplash.com

Je to neuveriteľne zvláštny, ale pri tom úžasný pocit. Ľudia ako sú títo, vám nepovedia škaredé slová. Vedia dopredu čo chcete povedať a strávia s vami čas vo dne i noci. Držia vás za ruku, keď vám je zle, stoja pri vás, keď to najmenej čakáte.

Mám pocit, že v minulom živote sme boli rodina. Sme rodina. Rodina, ktorá drží pokope, tak isto ako my. Sme ako puzzle. Zapadáme do seba, až tomu nemôžeme uveriť, že niečo také existuje.

Duše, ktoré našli samých seba. Duše, ktoré našli vás, aby vám priniesli do života pokoj a mier. Lásku a pokoru. Vždy je to z nejakého dôvodu. Môj scenár v živote len pokračuje. Je to presne život, ktorý som si vybrala.

Najkrajšie momenty sú tie, kde sa oslobodím od všetkého a pozorujem každý pohyb. Spoločne si premietame každé chvíle, ktoré sme spolu zažili. Naše oči sú ako zrkadlá, ktoré by chceli toľko toho počuť. Chcela by som sa ti pozerať do očí a povedať ti, aký je svet nespravodlivý. Moje slová nie sú zbytočné. Musíš len pozorne počúvať. Moje slová majú moc hovoriť tým najtajnejším spôsobom. Moje slová sú kúzla, ktorými ťa presvedčím, aby si ma miloval.

 Chvíľu sme si mysleli, že na to budeme mať celý zvyšok života. Teraz by sme sa nepočúvali a ja to chápem, po tom všetkom čo sme urobili. Nechceli sme spraviť tú istú chybu dvakrát.

zdroj: unsplash.com

Prečo si musíme ničiť životy, pritom hľadáme blízku osobu, pri ktorej si uvedomíme a povieme: Áno, konečne si môžem začať vážiť samú seba a cítiť pokoj. Niektorí ľudia nevedia akceptovať samých seba a upadajú do depresie. Pri tom vyžadujú od ľudí, aby sa ku nim správali pekne. Prečo sa musíme ničiť vzťahy? Nie sme snáď všetci rovnakí?

V našich telách žijú duše. Duše, ktoré žijú naveky v božích rukách. Ak je človek nespokojný, buď môže zlepšiť podmienky svojho života, alebo svoj duševný stav.

Milujem ľudí, ktorí sú divní, čudáci či rebelsky šialení. Pretože, práve takíto ľudia majú tu najkrajšiu dušu.

Práve takýchto ľudí mi prináša život, ktorý som si vybrala.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.