Muž a 2 ženy, blondíka premýšľa, ako vyniknúť

Bola to láska na prvý pohľad, tebe sa podlomili kolená a v tom momente si vedela, že musí byť tvoj. Prichádza ten čas, kedy vyťahuješ všetky svoje zbrane na to, aby si sa mu zapáčila aj ty. Problémom je fakt, že nie si jediná žena, ktorá si na neho robí zálusk. Ako vyniknúť tak, aby si z toho vyšla víťazne, keď majú záujem aj iné?  

Nuž, nie sme vo filme, aby si im skutočne podrážala kolená. Ako správna žena sa nemôžeš znížiť na takú úroveň, no nie? Radšej sa zameraj na to, aby si vytiahla zo seba to najlepšie. Nezabudni ani na nasledujúce tipy, ktoré budú určite viac efektívne, ako prvoplánový flirt, na ktorý stavia ostatné nápadníčky.

Buď sama sebou

Čo je toto za tip, však? Byť sama sebou by si mala vždy, no obzvlášť vtedy, ak to s ním myslíš vážne. Len si predstav – chlap je obklopený ženami, ktoré sa mu chcú zapáčiť a všetky hrajú rovnakú hru. Nevinné úsmevy, súhlasia s každým jeho slovom, nenápadné odhaľujú dekolt. Kašli na masku a rovno mu ukáž, aká naozaj si, nech vie, čo môže očakávať. Ak sa mu to nebude páčiť, potom ti za to nestojí.

A trochu tajomná

Ale pozor, nevybaľ to všetko naraz. Nechaj si niektoré veci pre seba. V tých filmoch si si už určite napozerala, ako zo seba spraviť tajomnú lady. Muži milujú, ak sú ženy nedostupné a musia o ne trocha aj zabojovať. Urč si hranice, aby si ho doslova neuháňala, pretože ak budeš tou, ktorá jasne „loví“, tak sa vyľaká a utečie.

Zdieľaj s ním jeho koníčky

Ako vyniknúť spomedzi žien, ktoré sa fakt snažia? Nuž, bez urážky, ale mužom netreba veľa. Veľkým, ba obrovským plusom bude, ak s ním začneš zdieľať jeho obľúbené koníčky. Samozrejme, ak ti budú vyslovene proti srsti, tak to nemá význam, ale inak sa prekonáš, však? Keď s tebou zažije pohodové chvíle, pri ktorých sa možno aj zabaví, tak mu budeš bližšia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating