Instagram/tatianazidekova

Je inšpiráciou pre mnohé ženy a teraz jej to pristane ešte viac! Slovenská fitnesska a influencerka Tatiana Žideková sa na svojom Instagrame, kde ju sleduje viac ako 218-tisíc followerov, pochválila zmenou imidžu. Rozhodla sa výrazne zmeniť účes. A nemohla spraviť lepšie! Len za prvú hodinu od zverejnenia videa s novým lookom si vyslúžila stovky komplimentov.

28-ročná Tatiana je jednou z najsledovanejších slovenských influenceriek, venuje sa fitnessu a inšpiráciou pre jej sledovateľky sú aj jej fashion posty. Už čoskoro bude dokonca aj súčasťou tanečnej šou Let’s Dance ako jedna zo žien, ktoré budú súťaž podporovať na Instagrame.

Svoje hobby tak naplno premenila na zdroj príjmov, aj keď minulý rok o svoj profil takmer úplne prišla po tom, čo jej účet na sociálnej sieti zablokovali. V súkromnom živote je však rovnako šťastná – jej partnerom je futbalista Michal Mravec a spoločne vychovávajú dcérku menom Vanesa.

Obaja si teraz ale musia zvyknúť na „novú“ mamičku. Tá si svoje vlasy, na ktoré dostávala vždy komplimenty, výraznejšie skrátila a aj s farbou trocha zaexperimentovala. Podľa jej vlastných slov, ktoré napísala pod video o tejto premene, ešte nikdy neodchádzala z kaderníctva takto spokojná.

Čo hovoríš na túto jej zmenu imidžu?

Tatianine vlasy PRED zmenou

A takto vyzerajú po zmene

Jej nový look žne úspech, o čom vypovedajú tisíce lajkov a stovky pochvalných komentárov

zdroj: Instagram/tatianazidekova

zdroj: Instagram/tatianazidekova

Zdroj: Instagram/tatianazidekova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News