instagram/explorerssaurus_

Žiadna žena nechce v živote žiarlivca. Takého, ktorý ju drží v zlatej klietke a sleduje jej každý krok. Vzťah by mal byť plný dôvery, lásky a otvorenosti.

Žiarlivý muž vie partnerke spraviť zo života peklo. To nie je ten pravý chlap – neustále kontrolovanie, výsluch, nikdy nekončiace sa otázky, hlásenie miesta, príchodu, odchodu …

Ak si takýto vzťah zažila, veríme, že ho už máš za sebou. Vieš, čo to obnáša a ten tvoj ďalší bude založený na rešpekte a vernosti. Pokiaľ ale máš chlapa, ktorý chorobne žiarli, nemala by si byť ticho.

Možno sa ti to teraz nezdá, no práve tento priateľ ti môže ublížiť tým najhorším spôsobom. Zničí ti sebavedomie, nebudeš si veriť, stále budeš žiť v neistote, neodvážiš sa urobiť žiadny krok a celé dni budeš len v práci alebo doma. Nikam ťa nepustí a nebudeš sa môcť stretávať ani s kamoškami, pretože podľa neho majú na teba „zlý vplyv“. No jediný, kto má na teba zlý vplyv, je tvoj partner.

Drahá žena, keď sa vo vzťahu cítiš ako vták zatvorený v klietke, nie je to správne. Pretože čím viac niečo držíme, tým viac to od nás chce odísť. Keď si to nevie uvedomiť tvoj priateľ, uvedom si to ty.

Tvoj osudový a pravý vzťah má vyzerať úplne inak, než ten, v ktorom je jeden partner chorobne žiarlivý. Muž „The right one“ sa bude správať diametrálne odlišne. Bude ťa milovať celým srdcom a dopraje ti toľko priestoru, koľko budeš potrebovať. Bude ti dôverovať a vedieť, že keď ho miluješ rovnako, nezáleží na tom, kde budeš cez deň, hlavné je, že spolu budete zaspávať a zobúdzať sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating