Znovu máme pred sebou obdobie, kedy je väčšina podnikov zatvorená a nám neostáva nič iné, len ostať v pohodlí svojich domovov. Ak už máš všetko upratané, šatník vytriedený a všetky knihy prečítané, máme pre teba pár tipov. Zapoj do nich aj svojho priateľa, aby to bola väčšia sranda.

Naučte sa spolu tráviť voľný čas. Niekedy padne dobre, ak ty sa venuješ svojim koníčkom a on svojim, no niektoré činnosti by ste mali robiť spoločne. Nielen, že to utuží váš vzťah, ale aj sa spolu zabavíte a obaja budete mať lepšiu náladu.

Varenie

Varenie je niečo, čo musíš tak či tak urobiť. Prečo ho teda nezapojiť do pomoci? Ak nie je veľmi zdatný, daj mu urobiť nejaké maličkosti, napríklad ošúpať zemiaky. Potom mu daj ochutnať a otvorte si pri tom napríklad vínko a užívajte si. Časom si ho pekne vycvičíš a možno ťa raz prekvapí a navarí ti niečo aj on sám od seba.

Spoločná sprcha

Nemyslíme teraz na nič neslušné. 🙂 Počas spoločnej sprchy sa môžete ešte viac zblížiť, navzájom sa umyjete a bonus, ešte aj šetríte vodu. Prípadne ak máte veľkú vaňu, napustite si ju a spoločne relaxujte.

Spoločenské hry

Je tak veľa hier, ktoré môžete hrať len dvaja. Kúpte si nejakú (podľa toho, čo máte radi) a vyskúšajte to. Len pozor, pri hraní hier sa môže ukázať pravá tvár toho druhého. Hlavne ak prehráva. 🙂

Počítačové hry/playstation

Obdoba spoločenských hier. Či už máte doma počítač, Playstation či Xbox, nájdite si nejakú hru, ktorá bude baviť oboch. Ani si nevieš predstaviť, ako ho potešíš, keď mu takúto hru ponúkneš.

Cvičenie

Fitká sú zatvorené, vy si doma sem-tam otvoríte balíček čipsov alebo čokoládku. Ak nechceš, aby sa vám začali zväčšovať aj brušká, skúste si spolu zacvičiť. Na internete nájdeš viacero párových cvičení. A aspoň sa budete môcť vzájomne podporovať a motivovať.

Seriálový maratón

Klasika, ktorá k spoločnému bývaniu patrí. Nájdite si seriál alebo film a urobte si maratón. Najlepšie sa to robí vtedy, ak vonku prší a aj tak na nič iné nemáte náladu. Povinnou výbavou je deka, chutné občerstvenie a spoločné objatie.

View this post on Instagram

Netflix n quarantine 🥰

A post shared by Sebas & Espe (@twotrends) on

Tancovanie

Možno ti to príde spočiatku divné, no daj tomu šancu. Na začiatok môžete začať nejakým slaďákom a možno skončíte pri tom, že sa poriadne vyšantíte na svoje najobľúbenejšie skladby. Ideálna činnosť na zlepšenie nálady.

Nájdite si nový spoločný koníček

Každý z vás máte nejaké koníčky, no nájdite si niečo nové, čo budete robiť spoločne od začiatku. Môžete začať maľovať, sadiť bylinky, naozaj čokoľvek. Dôležité je, že to budete robiť spolu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.