Pexels/Rosivan Morais

Verná žena je ako verný muž – dar do života. Muži, ktorí si takéto polovičky nájdu, môžu byť šťastní a každý deň za ne ďakovať. Ale ženy v týchto znameniach verné nikdy nebudú, sú prelietavé a milujú svoju slobodu viac ako jedného muža.

Strelec

Najdominantnejšou vlastnosťou tejto ženy je sebeckosť. Potrebuje sa neustále rozvíjať, rásť a napredovať. Ak stojí na jednom mieste, nie je so sebou spokojná a dokáže na všetkých vybuchnúť. Často rozpráva iba o sebe a ani vo vzťahu si nevie zvyknúť na slovíčko „my“.

Taktiež potrebuje cítiť slobodu, lebo akonáhle jej ju niekto zoberie, dokáže sa zmeniť na nepríjemnú ženu, ktorá urobí danému mužovi zo života peklo. Je prchká, rýchlo sa rozčúli a keď jej niekto ublíži, dokáže to vrátiť dvakrát viac. Dokým sa nevybúri, vážny vzťah si nehľadá, lebo nechce byť priviazaná k jednému partnerovi. Radšej ich vyskúša viac a následne sa rozhodne, čo od partnerského vzťahu očakáva.

Vodnár

Žena v znamení Vodnára má v sebe dobrodružnú povahu. Nemá problém začleniť sa do kolektívu, pretože všade kam príde, dokáže vytvoriť skvelú zábavu a rozprávať vtipy. Bohužiaľ, dlhodobý vzťah pre túto ženu nie je vhodný, pretože sa potrebuje neustále posúvať ďalej a nevie si ani len predstaviť, že by bola s jedným mužom do konca života.

Vo svojom živote chce stále cítiť voľnosť a možnosť zlepšovať sa, objavovať nové kúty sveta a jeho rozmanitosť. Tieto veci idú ruka v ruke s neverou a nezáväzným milovaním. Zatiaľ si takýto život užíva, preto nemá výčitky svedomia a stáleho partnera si nehľadá. Chce len potešenie, preto jej jedna noc s opačným pohlavím stačí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy