Tie časy, kedy bola ženská krása definovaná čo najštíhlejšou postavou a najmenším číslom, sú už dávno preč. Určite si si všimla, že čoraz viac sa do popredia dostávajú ženy, ktorých krivky sú oblejšie. A čo najlepšie, nielen muži to oceňujú, dnes už aj samotný módny priemysel.

Určite nám dáš aj ty za pravdu, že prirodzená krása je presne to, čo si na žene všimne muž ako prvé. I keď si možno aj ty kedysi riešila, akú postavu máš, ako vyzerá tvoj zadok a ako vyzerá tvojej kamarátky, dnes už isto vieš, že si nádherná taká, aká si.

Hanbiť sa, že máš väčšie boky ako tvoja suseda, to už ty neriešiš. Ženy sa konečne začali akceptovať také, aké sú a aj svoje krivky začali považovať za krásne. Dokonca aj sociálne siete sú plné záberov žien, ktoré fotia svoje boky v oblečení, ako aj v bielizni. Prehliadnuť sa nedá ani to šťastie a radosť, ktoré z nich vyžarujú, lebo sa prijali také, aké v skutočnosti sú.

Kedysi plnšie tvary symbolizovali plodnosť a dokonca dáma, ktorá nemala takéto krivky, si ich jednoducho „vyrobila“ tvarovanými sukňami a škrtením sa v korzete, ktorý dokázal vyčarovať taký driečik, že to svet hádam ani nevidel. No práve to nechávalo vyniknúť tie telové partie, ktoré v konečnom dôsledku zanechali žene oblé tvary.

Trend trčiacich kostí je už minulosťou a nemusíš naozaj lamentovať nad tým, prečo nenatiahneš na seba nohavice číslo 34. Na výslnie sa derú zdravo vyzerajúce ženy, ktoré, ako sa ľudovo hovorí, je aj za čo chytiť. Preto, ak sa ešte náhodou hanbíš odhaliť svoje krivky, hlavu hore. Sú nádherné.

Buď spokojná, sebavedomá a skutku ti nič nechýba. Vykroč ulicou a ukáž každej, aká si múza a neodolateľná! Poznáš plus size modelku Ashley Graham? Ona denno denne dokazuje svetu, aká je nádherná, i keď nespĺňa „ideálne“ miery.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.