Niektoré z nich by ti ani len nenapadli…

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Ženy si väčšinou myslia, že muži si na nich všímajú iba ich vzhľad, prípadne oblečenie. To však nie je pravda! Muži sú v skutočnosti veľmi pozorní a na diskusnom portáli Reddit priznali, že na ženách ostro sledujú týchto 8 vecí.

#1 Tajný jazyk

“Pozorne si všímam tajné signály, pomocou ktorých žena komunikuje so svojimi kamarátkami. Ide o tie pohľady a reč tela, ktorými si povedia naozaj všetko, čo nechcú nahlas vysloviť pred vami. Keď som si to po prvýkrát uvedomil, bol som opitý a cítil som sa ako Neo, keď konečne objavil kód Matrixu.”

#2 To, či sledujú aj druhých mužov

“Robia to rýchle a nonšalantne, no ja viem, že to robia. Každá žena sa rada pozrie na atraktívneho muža, a to aj keď má priateľa alebo manžela.”

#3 Váš účes

“Mám rád pekné vlasy a patrím k mužom, ktorý si všimnú aj tú najmenšiu zmenu. Veľa žien mi už však povedalo, že som prvý muž, ktorý si ich nový účes všimol.”

pexels.com

#4 Ramená

“Áno, naozaj. Od toho, aké má žena ramená, závisí veľmi veľa vecí. Okrem iného dokážu ovplyvniť aj to, ako vyzerajú ich vlasy, keď sú rozpustené.”

#5 Konverzačné schopnosti

“Zameriavam sa na spôsob, akým žena hovorí. Zaujíma ma, či sa dokáže prispôsobiť viacerým témam. Je to pre mňa znamením, či je inteligentná alebo nie. Navyše, entuziazmus a inteligencia sú sexy.”

#6 Úsmev

“Úsmev. Ak je úprimný, je to na žene to najkrajšie.”

pexels.com

#7 Príjemná vôňa

“Na ženách si všímam ich vôňu. Zaujíma ma ma, aký parfum či šampón používajú.”

#8 Prehrešky v oblasti make-upu

“Keď máte oranžovú tvár a biely krk, je to odpudzujúce.”

zdroj: indy100