Niektoré poučky hovoria, že správna žena by mala byť milá, tichá, neodvrávať, nehrbiť sa, so všetkým súhlasiť a nemala by byť náročná. To však platilo možno v minulom storočí. Dnes sú dôležité iné vlastnosti.

Týchto 7 je podstatných, pretože ak ich dievča má, žiadny muž ju neopustí.

Samostatnosť

Nezávislá žena je pravou dámou 21. storočia. Ak je žena samostatná, nepotrebuje k sebe chlapca, ktorý utečie pri prvom probléme. Práve naopak, priťahuje mužov, ktorí sú silní, chlapskí a stoja si pevne za svojím slovom.

Ochota riešiť nedorozumenia

Vo vzťahu patrí táto vlastnosť medzi najdôležitejšie. Dievča, ktoré chce mať pravú lásku a bojovať o ňu, sa nesmie báť nedorozumení. Musí ich vedieť riešiť a navrhovať scenáre do budúcnosti. Taktiež musí myslieť aj na to, že vo vzťahu sú dvaja dospelí ľudia, samozrejme, že sa občas nedohodnú a budú mať odlišné názory.

Spolupráca

Tak, ako je potrebná samostatnosť, je potrebná aj spolupráca. Aby sa žena nebála priznať, že potrebuje s niečím pomôcť. Chlap bude rád hrdina. Taktiež by sa nemala pretvarovať a robiť zo seba „drama queen“, no mala by byť vždy ochotná pomáhať a pridať ruku k dielu.

Nebojácnosť

Ako sme ti už ozrejmili, muži nemajú radi ustráchané dievčatá, ktoré nevedia kde je sever. Správna žena by mala byť nebojácna, bojovať za svoje sny, ísť si pevne za svojím presvedčením a mať vlastné názory. Jedine tak bude skvelou.

Schopnosť hovoriť „nie“

Veľmi podstatná vlastnosť do tejto doby. Pokiaľ ju žena nemá, na ostatných pôsobí uzatvorene, myslia si o nej, že je iba poslušná „ovečka“ a nemá svoj vlastný názor. Chlapi sa na ňu často dívajú cez prsty, pretože takúto by nikdy nechceli. Vo vzťahu požadujú priateľku, ktorá bude vedieť hovorí „áno“, no aj „nie“.

Iniciatívnosť

Aby vedela sama plánovať výlety, aby prišla za mužom vtedy, keď bude mať chuť na milovanie, a aby to bola ona, ktorá nie je lenivá, no stále podnikavá. Iniciatívnosť ženám pristane nie iba v posteli, no aj v bežnom živote.

Robiť kompromisy

Jedna z najdôležitejších vlastností vo vzťahu. Umenie robiť kompromisy. Bohužiaľ, ak chce mať dievča partnera, iná cesta nie je. Nemôže si presadzovať len to svoje, mysliac si, že muž bude spokojný. Láska musí fungovať vzájomne – raz ustúpi jeden, raz druhý.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.