Muži sa počas vzťahu stávajú aj našimi najlepšími priateľmi. Napriek tomu existujú veci, ktoré pred nimi rozhodne nespomíname. Niečo si predsa treba nechať len pre seba a najlepšiu kamošku. Čo pred tým svojím tajíš ty? 

Ex nebol v posteli až tak zlý

Žiadna žena nechce uraziť partnerove ego tým, že pri rozhovore o bývalom spomenie, aký bol v posteli dobrý. Ak sa terajší pýta, či je lepší ako ex, vždy odpovieme áno a toho bývalého jemne zhodíme. Nechceme predsa, aby sa ten aktuálny urazil a celý čas porovnával. Tobôž nie, aby sa po každom sexe pýtal na hodnotenie.

Používame krémy proti celulitíde

Aj keď chlapi tvrdia, že si niečo ako celulitídu vôbec nevšímajú, my robíme všetko pre to, aby bola čo najmenej viditeľná. Masáže, pílingy, krémy a večerné rituály s cieľom zbaviť sa jej ostávajú našim kúpeľňovým tajomstvom. Pred mužmi sa potom tvárime, že takto pekné stehná máme predsa prirodzene.

Chceme, aby na nás chlap žiarlil

Ak na nás partner zdravo žiarli, povzbudzuje to naše ego. Každá žena chce byť pre toho svojho výnimočná a pocítiť, že patrí iba jemu. Aj keď tvrdíme, že žiarliť nemusí, v kútiku duše sa tešíme tomu, že sa o nás bojí.

Máme chlpy

S dokonale hladkými nohami sa žiaľ nebudíme každé ráno. A áno, chĺpky nám rastú aj v podpazuší a tiež nad perou! Ďalšie tajomstvo, ktoré mizne za dverami kúpeľne a mužom sa s ním nezdôverujeme. To chce mať dlhoročný vzťah.

Koľko skutočne míňame na kozmetiku a oblečenie

Chlapi jednoducho nechápu, ako dokážeme míňať toľko peňazí na oblečenie. A už vôbec nie na kozmetiku. A tak sa stáva, že čím sme vo vzťahu dlhšie, tým lepšie zatajujeme svoje nákupy, aby sme nemuseli počúvať vyčítavé reči. My si spravíme radosť a oni to kontrolovať nemusia, však?

Komentáre