instagram.com/zendaya

Známe osobnosti sú neustále pod drobnohľadom ich fanúšikov. Každý túžobne čaká, kedy zistí nejakú novinku z ich osobného života, najmä čo sa vzťahov a lásky týka. Mladá speváčka a herečka Zendaya si však svoje súkromie stráži a ako prezradil portál Goalcast, momentálne si dáva od randenia prestávku.

Zendaya má len 24 rokov, no vo svojom živote dosiahla veľa úspechov. Určite si ju pamätáš ešte zo seriálu Shake It Up na Disney Channel, v ktorom sa objavila už od roku 2010. Za tie roky sme mohli sledovať jej veľký kariérny posun. Objavila sa vo filmoch Spiderman, obľúbenom seriáli Euphoria a len pred pár dňami bol na Netflixe odpremiérovaný film Malcolm & Marie, v ktorom si zahrala spolu s Johnom Davidom Washingtonom (môžeš ho poznať z filmu Tenet).

V roku 2013 vydala aj svoj hudobný album a má dokonca skúsenosti aj s modelingom. Tiež si hovoríš, ako mohla tak mladá všetko stíhať? Popri tom mala aj zopár vzťahov, no ona sama ich málokedy oficiálne potvrdila. Zväčša išlo o potvrdenie od blízkych z jej okolia alebo o paparazzi snímky, ktoré zaľúbencov zachytili.

Ako to býva zvykom, svojich prvých priateľov si našla spomedzi svojich kolegov. Zendaya randila s dvoma hercami zo seriálu Shake It Up, konkrétne s Adamom Irigoyenom a Leom Howardom. Neskôr si začala s Trevorom Jacksonom, s ktorým bola až 4 roky.

Hovorilo sa aj o tom, že randila s Tomom Hollandom, no údajne boli len veľmi dobrí priatelia. Chvíľu strávila aj s Jacobom Elordim (Euphoria, The Kissing Booth), vo februári 2020 ich videli bozkávať sa počas dovolenky v Grécku. O pár mesiacov sa však Jacob prechádzal už ruka v ruke s inou ženou. 

V roku 2017 mladá herečka prezradila, že bola vo vzťahu podvádzaná. Aj keď nikdy neprezradila konkrétne meno, všetko nasvedčuje tomu, že išlo o Trevora, s ktorým bola najdlhšie. Nechce, samozrejme, hádzať všetkých chlapov do jedného vreca, no ak má dievča pochybnosti, že ju jej priateľ podvádza a nemôže mu stopercentne dôverovať, zjavne bude tento strach opodstatnený.

Odvtedy je už vo vzťahoch veľmi opatrná a nechápe tomu, ako môžu mladí ľudia skákať z jedného vzťahu do druhého. V takomto veku sa každý ešte len spoznáva a zisťuje, čo v skutočnosti od života chce. Je preto ťažké byť s niekým iným. Nikdy nemôžeš niekoho zmeniť len preto, že sa ti nepáči jeho správanie.

Namiesto toho, aby sa Zendaya naháňala za láskou, sa radšej sústredila sama na seba a na to, aby bola šťastná. Teraz už vie, akého chlapa by si po svojom boku vedela predstaviť a ak na takého natrafí, nechá veciam voľný priebeh. Čakať sa podľa nej oplatí a za ten čas môže pracovať na vzťahu so samou sebou. 

Zdroj: goalcast.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News