Dva symboly stojace čelom oproti sebe. Už znázornenie tohto špecifického znamenia ukazuje, že to s ním nebude jednoduché. Nesie v sebe totiž kúsok z každého, často proti sebe bojujúceho. Tento čarovný koktejl vlastností ťa omámi. Práve preto sa toto znamenie stáva najtajomnejším zo všetkých.

Znamenie Ryby

Toto dvanáste vodné znamenie je najzložitejšie popisovať. Kvitujem – znamenie ako také je ťažké charakterizovať – vieš čo prinesie, keď je v tomto znamení narodená už aj tak dosť komplikovaná ŽENA?

Nežné pohlavia narodené v mesiaci Rýb nie sú ani z ďaleka tak nežné ako na prvý pohľad vyzerajú. Áno, tvária sa jemne a roztomilo, vedia vystrúhať hĺbavejší a dojímavejší pohľad ako legendárny kocúr v čižmách, no nezabúdaj, že tomuto znameniu vládne samotný Neptún – nevypočítateľný, vždy vzdialený a mystický Boh morí a podzemných vôd.

zdroj: pixabay.com

Muž, ktorého si zaumienia dostať, nie je nikdy nenápadný a iné ženy ho často vnímajú ako nedosiahnuteľného alfasamca. Ona si ho ale vybrala, tak už nemá kam utiecť. Nahodená návnada od ženy v tomto znamení priláka aj ten najnedostupnejší kúsok, ba čo viac, postará sa, aby to vyzeralo tak, že nie ona si vybrala neho, ale on ňu. Často však, keď je lov úspešný, mení sa táto loviaca žena, používajúca všetky jej zbrane, na chladnú a nezáujem prejavujúcu ignorantku. Pretože odchádza ďalej do iných vôd.

Hoci navonok Ryby ťažko prejavujú lásku, vnútorná citlivosť týchto žien nemá hraníc. Plačú…a to často! No pamätaj, že plačú len vtedy a len pri tom, koho hlboko milujú. Od milovanej osoby veľa znesú a sú schopné položiť za lásku život, no pozor na pohár trpezlivosti. Akonáhle padne posledná kvapka, zdvihnú sa vlny oceánu a začne sa skutočná búrka. Málokedy je cesty späť, jej brány sa uzatvoria.

Jednoduchý návod na toto znamenie veru nie je! Ony samy nevedia, čo chcú – pretože v ich vnútri bojuje rozum s citom. Ale od muža chcú len dve veci – byť chránené a utešované.

zdroj: pixabay.com

A tak sa bohužiaľ často stane, že keď sa zamiluješ do samotnej bohyne lásky – pretože také vedia ženy narodené v tomto znamení byť, časom sa zmení na bohyňu vojny – pretože také sa vedia tieto ženy kvôli mužovi, ktorý s ňou nevie zaobchádzať, stať!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.