Neuveriteľný príbeh sa stal 37-ročnej Talianke menom Cristina Rosi, ktorá zažila súčasne najkrajšie aj najhoršie okamihy svojho života. A ani o tom nevedela.

Podľa talianského webu La Nazione, Cristina, ktorá pochádza z mesta Monte San Savino, v júli minulého roka upadla do kómy po nečakanom srdcovom infarkte. V tom čase bola však v siedmom mesiaci tehotenstva. Keďže bola v umelom spánku aj v čase, kedy malo prísť na svet dieťatko, museli lekári pristúpiť k cisárskemu rezu.

Posted by Gabriele Succi on Saturday, February 16, 2019

Na svet prišlo dievčatko, o ktoré sa postaral jej otec, 42-ročný Gabriele. Ten celý čas dúfal, že jeho manželka sa jedného dňa prebudí a tak sa aj stalo. Po celých 10 mesiacoch sa Cristina prebrala z kómy a zistila, že sa už stala aj mamou. Údajne bolo aj prvé slovo, ktoré povedala, práve mama.

Prvorodička bola ihneď prevezená na rakúsku kliniku, kde podstupuje rehabilitáciu, aby sa znova naplno vrátila do života a mohla sa postarať aj o dcérku. Priatelia a blízki pre ňu vytvorili aj finančnú zbierku, keďže táto cesta bude pre rodinku náročná.

Posted by Gabriele Succi on Monday, March 15, 2021

 

 

Zdroj: lanazione.it

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.