Stála pred zrkadlom nakláňajúc sa k nemu bližšie s dokonalo nalíčenou tvárou, aby si na pery mohla naniesť bordový rúž a cítila sa sebavedomá.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Stála pred zrkadlom so strapatým drdolom na temene hlavy a v oversized tričku a cítila sa sebavedomá.

Stála pred zrkadlom vo svojom obľúbenom kúsku spodnej bielizne, hľadiac na svoje telo a cítila sa sebavedomá.

pixabay.com

Keď si razila cestu davom alebo vstúpila do miestnosti, všetky oči sa upriamili na ňu. Vyžarovali z nej niečo rádioaktívne, čo ľudí nútilo byť v jej prítomnosti. Bola milá a vľúdna, jej tvár vždy zdobil široký úsmev, ktorý len zvýrazňoval jej krásu.

Keď mala zlý deň, aj tak šírila pre svojich priateľov úsmev a milé slová. Nikdy nedovolila, aby namrzená nálada pokazila deň jej ale aj ostatným ľuďom v jej okolí, ktorí neniesli žiadnu zodpovednosť za jej zlý deň.

pixabay.com

Bola ambiciózna a bezhlavo sa hrnula za svojimi cieľmi, aj keď sa jej ostatní smiali, že to nikdy nedokáže. Nakoniec sa vždy dostala do svojho cieľa. 

Vo svojom živote nemala žiadneho oponenta. Pretože nikdy nesúťažila s ostatnými. Nechcela byť lepšia ako ostatní. Jediný človek, od ktorého chcela byť lepšia bola ona sama. Preto druhým ľuďom nikdy nezávidela a nežiarlila. Oslavovala s nimi ich úspechy, ako keby boli jej vlastné.

Vyslúžila si obdiv a úctu svojho okolia. Dobre poznala svoju hodnotu a preto nedovolila nikomu, aby s ňou zaobchádzal inak, než si zaslúžila. A ona zaobchádzala s rovnakou úctou a láskou s ostatnými.

Nehanbila sa za seba, za svoju tvár ani za svoje telo. Bola si plne vedomá svojej krásy a jedinečnosti. Oslavovala svoju existenciu. 

Bola plná nádeje, optimizmu, opory a inšpirácie. Bola tým všetkým pre svoje okolie, no v prvom rade tým bola sama pred sebou. 

Sebavedomá žena. 
Ktorá nemala žiadnych súperov, nezúčastňovala sa v nejakých stupídnych súťažiach života ani nepotrebovala nikomu nič dokazovať. Taká bola…

Žena, ktorá sa nachádza v každej z nás.