Vieš, že si to ty. Ty si tá správna žena pre muža. Pre svojho vysnívaného muža. Si žena, ktorá má svoju cenu. Si vzácna. Si presne taká, aká chceš byť. Nedívaš sa na spoločnosť a názory druhých ťa nezaujímajú. Máš svoj vlastný štýl v móde. Nevadí ti obliecť si šaty so sakom, ale ani tepláky s tielkom. Nevadí ti ísť do divadla na operu, ale nevadí ti ísť ani na bryndzové halušky na salaš. Nevadí ti veľa práce, ktorá ťa baví, no nájdeš si čas aj na svoju rodinu a oddych.

Beautiful Photographs of Marilyn Monroe by Andre de Dienes, 1949 (10)

Zdroj: vintag.es

Vieš byť vzorná študentka, no občas sa stratíš na parkete na diskotéke s drinkom v ruke.

Hľadáš toho správneho gentlemana, no priťahujú ťa aj zlí chlapci.

Si proste správna žena. Vieš byť obskakovaná a chodiť na večeru do reštaurácie, no vo svojej kuchyni sa nebojíš experimentovať.

Snívaš o tom, že raz budeš cestovať. Že odídeš za hranice tejto krajiny a budeš nasledovať svoje najväčšie vášne. No chcela by si sa raz aj usadiť. Chcela by si nájsť toho správneho muža a postaviť si dom.

Vieš, že keď sa ten správny objaví, budeš na to pripravená. Budeš to cítiť a dáš mu zo seba to najlepšie. Budeš ho posúvať  v jeho snoch ďalej a rozprúdiš mu krv z žilách. Budeš sa o neho zaujímať, starať  a podporovať v tom, aby si plnil svoje ciele. Budeš mu oporou v ťažkých chvíľach. Nezabudneš ho objať, keď mu bude ťažko. Nezabudneš ho pochváliť, keď sa mu niečo podarí.

tumblr_meoas1F9Az1qm86t3o1_12801

Zdroj: pinterest.com

Spolu zažijete to najväčšie dobrodružstvo v živote. Volá sa láska. Keď príde ten správny čas, ukáže sa. A bude ťa milovať takú, aká si. Bude ťa milovať úprimne. Bezpodmienečne. Jednoducho.

Preto ťa prosím, nemeň sa. Buď sama sebou za každých okolností.

Buď tá správna žena, akou si teraz. Ja viem že ňou si.

Verím ti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.