Ženy sa ženami nerodia, stávajú sa nimi. Aké sú však hlavné rozdiely medzi ženou a dievčaťom?

Každý by mal raz dospieť. Niektorí ľudia však aj napriek číslu, ktoré majú zapísané v občianskom preukaze, ostávajú stále deťmi. Ak máte pri sebe niekoho, ktorý nechce vyrásť, nie je vám čo závidieť. Dnes sa zameriame na ženy, ktoré vo vzťahu ostávajú stále dievčaťom.

Keď sa dievča mení na ženu, je to proces, ku ktorému dochádza na vnútornej úrovni. Ak žena v sebe objaví skutočné ženstvo, získa dar, ktorý je na nezaplatenie. To ocení nielen ona, ale aj partner, ktorý s ňou kráča po spoločnej ceste životom. Ak však odmieta dospieť, určite na nej spozorujete týchto osem znakov:

#1 Posadnutosť fyzickým telom

Photo by Yoann Boyer on Unsplash

O svoje telo by sme sa mali starať. To je fakt. Ale spraviť si jediný zmysel života z honby za dokonalou postavou? Táto zámena nikomu veľa šťastia neprinesie. Ak žena len cvičí a sústavne počíta kalórie, pričom si nevie užiť život, čoskoro to s ňou bude na nevydržanie.

#2 Finančná závislosť od mužov

Každý by sa mal vedieť postarať sám o seba. No niektoré ženy si radšej nájdu sponzorov, ktorí im radi splnia každý materiálny sen. Avšak vedieť, že žena je s vami len kvôli peniazom, nemusí byť práve ten najlepší pocit.

#3 Pozornosť za každú cenu

Photo by Marcelo Matarazzo on Unsplash

Dievčatá, ktoré nikdy nedospejú, sa silou-mocou snažia stať stredobodom pozornosti. A to aj vtedy, keď sa dokonale strápnia. Hlavné je zaujať. Neraz práve takéto typy žien vidíme na Facebooku či Instagrame.

#4 Závislosť na materiálnych veciach

Dievčatá sú doslova závislé na materiálnych veciach. Nedostatok sebavedomia si kompenzujú množstvom nepotrebného oblečenia, topánok či kabeliek. Nevravíme, že nový kúsok v šatníku občas nepoteší žiadnu ženu. Ale s ničím to netreba preháňať.

#5 Nezáleží jej na pocitoch ostatných

Photo by Kaci Baum on Unsplash

Na svete nežijeme sami. Všetci sme viac či menej prepojení s naším okolím. Preto keď žena robí rozhodnutie, zváži jeho dopad na ostatných. Dievča však hľadí len na seba. Pocity či emócie ostatných sú jej doslova ukradnuté.

#6 Večné dieťa

Dievčatá nevedia riešiť ťažké situácie s chladnou hlavou. Práve naopak. Všetko, čo robia, podfarbia zbytočnými emóciami, teatrálnym dejstvom či trucovaním. A to povie viac než dosť o ich vnútornom postoji.

#7 Príliš vysoké nároky

Photo by Shirly Niv Marton on Unsplash

Niektoré dievčatá sú presvedčené, že sú stredobodom vesmíru. Takýto prístup k životu je však nebezpečný, pretože môžu raz-dva padnúť na nos. Ženy sú si vedomé svojej hodnoty, no nevyžadujú od ostatných, aby sa k nim správali ako ku kráľovnej.

#8 Nerozhodnosť

Žena vie, čo chce. Dievča bude však neustále neisté a nebude sa vedieť správne rozhodnúť. Skutočná žena je pevná vo svojej voľbe. A vie za ňu niesť následky.

Zdroj: truthinsideofyou.org

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.