Nikto nie je taký hlúpy, aby nevedel, že je rozdiel medzi sexom na jednu noc a sexom vo vzťahu, kde ti na osobe záleží.

A to, že mi na tebe záleží, zistíš aj tak, že budem ochotná počkať, dokým ti nebudem veriť. Sex s niekým, koho milujem je práve vtedy, keď sa mi zastaví svet. Nie preto, pretože by to bol neuveriteľne dobrý sex, ale preto, pretože v tom momente budem k tebe tak blízko, ako nikdy. Budeš mať moje srdce a budem ti patriť.

Vo vzťahu ide o hlbšie emócie a nie len o niečo na jednu noc.

zdroj: Photo by Christopher Campbell on Unsplash.com

Nechcem mať pre teba menšiu hodnotu, než sama mám. Nechcem až sa spolu vyspíme rýchlo a na všetko rýchlo zabudneme. Som tebou ohromená, nikdy ma neprestaneš udivovať a nikdy ma neomrzí dívať sa do tvojich očí, keď pre mňa znamenáš všetko.

Sex je to najhlbšie telesné spojenie aké s človekom môžeš mať. A nemôžeš to urýchliť, ak ešte nie je správny čas. Rovnako ako nemôžeš povedať kvetu, aby vykvitol, keď ešte nie je jeho čas. Rovnako ako nemôžeš povedať slnku, aby vyšlo, keď ešte svieti mesiac.

Pozri, je to pravá láska, áno? A ja sa jej nebojím. Nebojím sa ničoho, čo k tebe cítim, ale záleží mi na tebe tak veľmi, že tomu dám čas. Nechcem, aby som sa jedného rána zobudila a nebola pri tebe. Nechcem aby si ma nechal samú. Nechcem zažiť pocit toho, že niekto, na kom mi veľmi záleží, odišiel.

Musíme byť pri tom opatrní. Sex má veľkú moc a schopnosť zraniť nás. Sex nás odhaľuje a nič viac pred sebou neskrývame.

Mať s niekým sex znamená stať sa zraniteľným. Čakala som na teba celý môj doterajší život a celá minulosť pri tebe zostáva zabudnutá. Tvoje bozky liečia a ja ti chcem splniť všetky sľuby, ktoré spolu máme.

Tak počkajme na všetky krásne veci, ktoré sú pred nami.

Komentáre