Zbyněk a Sabina zo šou Love Island
Instagram/makhmud_muradov/loveislandcs

Zbyněk Vlček zo šou Love Island sa po pár mesiacoch od rozchodu so Sabinou, ktorá ho opustila kvôli Muradovi, teší z lásky. Jeho kamarátka Štepánka sa zasnúbila s partnerkou iba po niekoľkých mesiacoch od oznámenia vzťahu, s čím sa pochválila na svojom Instagrame a fešák z reality šou to prezdieľal na svojom profile.

Ich rozchod iba krátko po finále druhej série šou Love Island šokoval celý český a slovenský šoubiznis. A to o to viac, keď sme sa dozvedeli, že do toho bol vraj zapletený expartner Moniky Bagárovej, Makhmud Muradov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gabi💋 (@sabinka_11.11)

Sabina a Zbyněk skončili na druhom mieste a skoro celú súťaž vyhrali. Ako však kráska po pár týždňoch priznala, po príchode do Česka to medzi nimi nebolo až také idylické, ako by sa mohlo zdať a každý deň sa hádali.

Zbyněk zo šou Love Island sa teší z lásky

Donedávna existovali iba špekulácie, že Sabina a Muradov spolu randia. Potom však vzťah oficiálne potvrdili a teraz sa spolu bez okolkov ukazujú aj na verejnosti. Zbyněk bol zase po trpkom rozchode spájaný s českou influencerkou Štěpánkou Zaspalovou.

Nahrali totiž spolu zopár videí a odfotili sa spolu, no napokon sa dostalo na povrch, že ona začala randiť s basketbalistkou Alžbetou Levinskou. So Zbyňkom sú ale dobrí priatelia, o čom svedčí aj jeho Instagram.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zbyněk Vlček (@zbynekvlcek)

Veľmi často tam totiž so Štěpánkou pridáva príspevky. To sa stalo aj včera, keď v stories prezdieľal špeciálne video, kde sa jeho kamarátka zasnúbila. Stalo sa tak rovno na basketbalovom zápase, pred fanúšikmi a aj samotný Zbyněk je z toho namäkko.

„SHE SAID YES! (pozn. redakcie: POVEDALA ÁNO!) Stále mi to nedochádza, ešte sa klepem. Som šťastná. Poďme spolu stráviť zbytok života, ty môj svet,“ napísali snúbenci pod príspevok, kde Alžbeta ukazuje zásnubný prsteň nasadený na ruke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Štěpánka Zaspalová (@stepanka_z)

Zdroj: Instagram/stepanka_z

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News