„Už mám dosť tvojej dennodennej depresie zo života, sedenia na gauči a sledovania seriálov. Obleč sa, učeš sa a ver mi!“ oznámila som jej do telefónu a vytočila ďalšie číslo v zozname.
„Obleč sa, učeš sa a ver mi!“, zakričala som a takto som pokračovala s ďalšími siedmymi telefónnymi číslami. Premotivovaná s nádejou, že tento deň a táto noc všetky z nás vytiahne z každodennej rutiny.

Dlho som hľadala niečo, na čo budem spomínať a čo vo mne vyvolá nezabudnuteľný zážitok spolu s mojimi priateľmi. Akciu, ktorá je typicky zážitková so všetkým, čo k letu patrí. Voda, slnko, hudba, odhalené telá (a v tomto prípade aj krásne odhalené telá), zábava, v ruke svieži drink a iné aktivity od výmyslu sveta. Dlho som hľadala niečo, kde prekonám svoje hranice. Miesto, kde môžem prekonať samú seba a svoje sily, mať na srdci pocit, že som urobila niečo významné pre svoje telo i dušu. Úplnou náhodou, ale presne v pravý čas, som objavila Wakelake, areál na Zlatých Pieskoch. A práve tu sa dá výborne spojiť príjemné s užitočným.

6. augusta sa  v areáli Wakelake uskutoční tretí ročník RRCFT All-in Crossfit súťaže, do ktorej sa môže prihlásiť každý športovec, či dravec po víťazstve, ktorý pozná, akú silu a voľnosť dáva telu Crossfit. V tejto súťaži sa nesedí za stolom ani netancuje v rytme Salsy. Športovci budú behať, plávať, drepovať, zhybovať a klikovať. Organizácia je jednoduchá – jeden workout pre všetkých, z ktorého postúpia do finále tí najlepší. Okrem finančnej výhry, víťazi získajú aj zaujímavé vecné ceny. A ak náhodou nemáš o Crossfite ani šajnu, tak ako ja ešte pred pár mesiacmi, tu máš vhodnú príležitosť zistiť a diváckym okom prizrieť do sveta Crossfitu – sily, vytrvalosti a odhodlania.

13718578_1282305848448585_2512878695290551603_nfoto: facebook.com/events/1797872813769393

Registrácia je možná na e-mail [email protected], predmet emailu: registrácia ALL IN. Registračný poplatok je 15 eur a v rámci registrácie dostaneš kvalitný goodie pack.

Poď si po pestré zážitky, poď sa vyblázniť a pozrieť sa s nami nielen na Crossfit súťaž, kde môžeš naberať inšpiráciu dokonalých ženských i mužských tiel a ich silu, či odhodlanie, ale aj zažiť v rámci areálu rôzne športové a zábavné aktivity, ako napríklad Wakeboard, Volleyball, Blob, či Stand-Up Paddle board. Ja, spolu s mojimi priateľmi, sa určite prídeme pozrieť. A čo ty?

wakefoto: wakelake.sk/wakeboard

wafgfoto: wakelake.sk/stand-up-paddle-board

cover: foto tumblr

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.