Onedlho je tu Veľká noc, s ktorou sa spájajú klasické veľkonočné zábavy. Určite túžiš byť nielen hviezdou tanečného parketu, ale aj celého večera. Aké líčenie však zvoliť na Veľkú noc? Nechaj sa inšpirovať niekoľkými nápadmi.

Veľká noc a celkovo jar sa spája najmä s farbami. Žiarivými, pastelovými farbami. Farbami Veľkej noci sú najmä žltá, oranžová, zelená, fialová či ružová. Čím bude líčenie farebnejšie, tým lepšie. Pusťme sa teda do toho!

Po aplikácii podkladovej bázy pod očné tiene sa vrhni na matný bledohnedý tieň, ktorý nanes do ohybu viečka. Do vonkajšieho kútika oka nanes tesne pod bledohnedý tieň výraznú fialovú farbu. Do stredu viečka aplikuj trblietavý oranžový tieň a pod obočie zas matný bledoružový tieň na prejasnenie očí. Líčenie opäť skvelo dotvorí matná čierna linka. Nezabudni na spodné linku oka, kde nanes fialový tieň a trblietavý oranžový tieň. Na rozjasnenie očí aplikuj do vnútorného kútika rozjasňovač. Na pery nanes jemný bledoružový rúž a lesk v podobnej farbe rúžu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.