Startitup ťa opäť pozýva do Platform House na jednu zo svojich akcií. Tentokrát nepôjde o žiadnu odbornú diskusiu či live stream, ale budeme sa zabávať. Príď na Startitup Afterworks, kde stretneš mladé talenty nielen z biznisu!

Piatok večer po 25. narodeninách už často patrí len papučiam, pukancom a dobrému filmu doma na gauči. Čas bujarých párty večerov je preč a to, po čom najviac túžiš, je len doružova sa vyspať, aby si celú sobotu mohol venovať rozbehu svojho nového biznisu, všakže? Nuž, máme pre teba pozvanie na akciu, ktoré sa neodmieta.

zdroj: Startitup

Startitup opäť spojil sily s úžasným priestorom starej industriálnej haly coworkingového centra Platform House a už budúci štvrtok tu bude hostiť svoju prvú Startitup Afterworkspárty nabitú nielen skvelou hudbou a chutnými drinkami, ale hlavne výnimočnou atmosférou. Jej hlavným cieľom je networking a okrem toho, že tu nájdeš kreatívcov, investorov, influencerov a ľudí zo startupovej scény, pozvali sme aj pár mimoriadne zvučných mien, ktoré môžu tebe a tvojim kamošom robiť spoločnosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.