Veď to poznáš, každá takú máme! Sestra, len od inej mamy, spriaznená duša, najlepšia kamoška. Pri nej sa smeješ vždy o niečo hlasnejšie – samozrejme, aj v tej najnevhodnejšej situácii. Zlé obdobie je vďaka nej znesiteľnejšie, nevydarené rande je u nej vtipná story a zlomené srdce zasa o niečo menej bolí. Vďaka nej sú spomienky šialenejšie, párty dlhšie a problémy akoby mávnutím prútika zmizli.

unsplash.com

Zažili a preskákali sme toho už neskutočne veľa. Tak veľa, že sa naozaj nemôžeme rozhádať, pretože vieme o sebe už všetko. Príhod však nikdy nie je dosť, a preto sme si naplánovali, že toto leto toho zažijeme ešte viac.

Vieš si to predstaviť? Naplánovať letný trip iba s najlepšou kamoškou!

Nákupy v Miláne, dobrodružstvo v Ríme, alebo divoká párty v Holandsku? Po dlhých úvahách sme sa predsa len zhodli. A pretože sme stále tak trochu beznádejné romantičky, vybrali sme jedno z najkrajších miest Európy – Paríž. (A taktiež sme stále veľké deti a návštevu Disneylandu si neodpustíme.)

Vzhľadom na fakt, že ideme len my dve – bez frajerov, a kufre nám nebude mať kto odniesť, musíme zbaliť len to najdôležitejšie. A samozrejme, ako typické ženy, s tým máme menší problém.

Najkratšie letné šaty, tie nové šaty, tie jedny voľné šaty, a možno ešte tie kvetované šaty. Potom overal na párty… A ktoré sandále, či tenisky?

nivea.sk

Nezabudnúť externú nabíjačku a stiahnuť google mapy, ktoré využijeme aj offline – orientačný zmysel nie je našou silnou stránkou, aj keď stratiť sa v malebných uličkách mesta má niečo do seba.

Polaroid, pretože čerstvo “vytlačené” fotky v dnešnej digitálnej dobe majú svoje čaro. Nachystať playlist na cestu a nezabudnúť všetky tanečné hity a spoločné srdcovky.

S kozmetikou je to trochu jednoduchšie. Cestovný kozmetický balík od Nivea je záchrana, ktorá obsahuje všetko potrebné, takže viac riešiť ani nemusíme.

nivea.sk

Zbaliť posledné maličkosti, zamknúť dvere, nasadiť slnečné okuliare a konečne po dlhej dobe, len my dve, bez starostí, bez povinností, bez zbytočnej batožiny a hlavne bez chlapov! Za pamiatkami, výborným jedlom, kvalitným vínom, nákupmi a spomienkami – do Paríža! 

Ak ešte stále zvažuješ dovolenku so svojou kamarátkou, pozri si nové video od Nivea a prečítaj si viac TU.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.