o čo ide?

O nový projekt, ktorý vznikol v hlavách dvoch majiteliek animačnej a eventovej agentúry Neja ako hlavného organizátora. A ktorý po oslovení a spoločnom jednaní na základe už predchádzajúcich dlhoročných spoluprác, ohúril aj Hotel Lesná**** vo Vysokých Tatrách ako hlavného partnera tohto eventu.

Možno si poviete čo je na tomto nové? Presne to, že ide o projekt z tejto sféry konečne zameraný aj pre pánov, nie len pre dámy! V hoteloch a v dnešnej dobe plnej konkurencie sú samozrejmosťou pobytové balíky, avšak s minimálnou pridanou hodnotou. A čo je lepšie ako pobytový balík s oddychom v jedinečnom štvorhviezdičkovom hoteli, spojený s veľkolepým exkluzívnym eventom plným zvučných mien v jednom? Nič ☺

zdroj: unsplash.com

čo event ponúka?

Fashion a beauty weekend ponúka prvýkrát na východnom Slovensku veľmi úspešnú sitdownstories otvorenú diskusiu o živote, optimizme a práci na sebe samom s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou v piatok, ktorá je takisto moderátorkou celej módnej prehliadky v sobotu. Ochutnávku a prezentáciu vín profesionálnym someliérom hotela, jógu s lektorkou, ktorá sa venuje ako jediná v okolí aj Ajúrvede. Vlasová show s majiteľkou vlasového štúdia Marylin, ktorá je zároveň jedna z najúspešnejších kaderníčok na východnom Slovensku. Barber´s show pre všetkých pánov. Beauty workshop s certifikovanou make-up artistkou Janou Gažurovou, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Gazi a s majiteľkou najúspešnejšieho ženského portálu Akadémia Krásy Dankou Kmeťovou.

Niečo… už čoskoro ☺️💙

A post shared by DANKA 🇸🇰 (@danielakmet) on

Fitness a lifestyle workshop s Luckou Dzivjakovou, certifikovanou kondičnou a fitness trénerkou, poradkyňou a majiteľkou úspešnej značky Zmeň sa dnes, ktorá pomáha desiatkám ľudí. Módna prehliadka, na ktorej sa odprezentujú skvelý módny dizajnéri a popredné značky ako OG Olívia Glamour, Catrashwalk, Vermori, Franklin´s, salón Royal, topánky Rela shoes, topánky Stay Weird a doplnky Arianna design. Modely budú predvádzať nádherné profesionálne modelky. Prehliadka bude doplnená a ozvláštnená tanečnými vystúpeniami úspešnej tanečnej skupiny BDScrew a speváckymi vstupmi skvelej slovenskej speváčky Veroniky Strapkovej. Celú prehliadku bude zvučiť a osvetľovať výborný tím 2s2 sound. No a po prehliadke čaká na všetkých zúčastnených fotostena a skvelé drinky.

krásny skutok

Tento event nenazývame a ani neprezentujeme ako charitatívny, keďže je podľa nás najkrajšie robiť cenné veci aj vtedy, keď sa nikto nepozerá. Avšak je fajn, aby o tom ľudia vedeli. Módna prehliadka v sobotu bude doplnená aj o „minidražbu“ vecí, ktoré majú dušu, ako to voláme my. Vyrobené cenné veci rukami niektorých týchto úspešných ľudí a celá finančná hodnota z tejto dražby bude venovaná a osobne odnesená majiteľkami agentúry na Detskú onkológiu v Košiciach. Rozhodnutie bolo jednoznačné z našej strany a po súverennom odsúhlasení majiteľa Hotela Lesná pánom Ivaničom, aj finálne. Nakoľko my ako majiteľky agentúry máme osobné skúsenosti s okológiou v Košiciach na základe predchádzajúcich spoluprác a osobných návštev detičiek a ich rodičov na oddelení, vieme kam, komu a prečo tie peniaze pôjdu.

ak by bolo málo…

Weekend a event plný motivácie, zábavy, krásy, módy a úspešných ľudí stále neponúkol úplne všetko. Pre všetkých hostí je v cene tohto víkendu takisto luxusný a špičkový servis Hotela Lesná****. My sme radi, že práve my týmto eventom môžeme odštartovať nový koncept tohto hotela a to „adult friendly hotel“. Týmto sa tento hotel ako jediný v Tatrách zapíše pod tento koncept. Všetkých hostí teda čaká na Slovensku jedinečné L´occitane Spa, masáže s 10% zľavou, vynikajúca gastrónomia ocenená aj prestížnymi cenami TREND restaurant, skvelý servis a výborná atmosféra tohto hotela.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.