Ak sa blíži vaše výročie, určite chceš partnera potešiť a preukázať mu lásku. Zvyčajnou tradíciou sú drobné darčeky ako kvetiny či čokoláda. Ak však chceš pre svoju polovičku pripraviť niečo nové a zaujímavé, neváhaj sa inšpirovať týmito nápadmi a spríjemni vám večer podľa seba!

Domáca kuchyňa je nadovšetko!

Láska ide predsa cez žalúdok, a ak svojmu partnerovi pripravíš domácu večeru (z jedál, ktoré má rád, samozrejme), určite tým nič nepokazíš. Ak ku večeri pridáš sviečky a príjemnú hudbu, romantická atmosféra je na svete! Ak je predsa len tvoja polovička viac na sladké, skús pripraviť domáce zákusky, ktoré mu chutia, poprípade ich zabaliť do peknej krabice.

Milý pozdrav, ktorý mu vyčarí úsmev na tvári

Ak nie si práve zručný typ, stačí, ak jednoduchý pozdrav kúpiš niekde v obchode a dopíšeš pár vlastných slov, o ktorých vieš, že mu nimi zaručene vykúzliš úsmev na tvári. Ak mu ale chceš dať niečo vlastnoručne vyrobené, môžeš popustiť uzdu svojej fantázii, alebo sa inšpirovať nápadmi na internete, ktorých je hromada. Vzhľad a forma sú len na tebe!

Nová kultúra ako príjemné osvieženie

Ak máte obľúbenú spoločnú reštauráciu, do ktorej sa obaja radi vraciate, zaručene tým nič nepokazíš. Ak však chceš skúsiť niečo nové a zároveň ho potešiť, pozvi ho na večeru do reštaurácie s neznámou kuchyňou, ktorú ste ešte nevyskúšali. A čo je lepšie zakončenie príjemnej večere ako romantická prechádzka či návšteva kina? Pri výbere podniku sa neboj neznáma a uvidíš, akí budete obaja príjemne prekvapení.

Dúfame, že ti naše tipy aspoň trocha pomohli pri výbere darčeka pre tvoju polovičku. Neboj sa trocha experimentovať, a aj k našim radám pridať niečo vlastné. Držíme ti palce!

 

 

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.